Joanna Lichocka podczas wieczornych obrad w Sejmie pokazała w stronę opozycji obraźliwy gest.. Youtube.comŹródło: Youtube.com
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 14 Lutego 2020

Skandaliczne zachowanie Lichockiej, pokazała w Sejmie środkowy palec. Opozycja żąda kary

Joanna Lichocka podczas wczorajszych wieczornych obrad w Sejmie pokazała obraźliwy gest - środkowy palec. Do tej oburzającej sytuacji doszło podczas głosowania i dyskusji o pieniądzach dla TVP i Polskiego Radia. Rząd przekazał bowiem 2 mld zł na media publiczne, zamiast na np. polskie szpitale i onkologię. W głowie pojawia się zatem pytanie, czy jest to środkowy palec w stronę opozycji, czy może można to także interpretować jako środkowy palec dla ludzi chorych na raka. "Przesuwałam palcem pod okiem" - tłumaczy się Lichocka.

Joanna Lichocka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości, pokazała obraźliwy gest w stronę opozycji podczas wieczornych obrad w Sejmie. Posłowie publikują w sieci zdjęcia, na których wyraźnie widać, jak Lichocka pokazuje środkowy palec w kierunku opozycji. Tłumaczy się jednak, że tylko "przesuwała palcem pod okiem". Zdjęcia mówią natomiast same za siebie i nie pozostawiają cienia wątpliwości ani złudzeń.

Sejm przekaże 2 mld dla TVP, zamiast dla chorych na raka. Polacy wstrząśnięciSejm przekaże 2 mld dla TVP, zamiast dla chorych na raka. Polacy wstrząśnięciCzytaj dalej

Joanna Lichocka pokazała środkowy palec w Sejmie w stronę opozycji i... ludzi chorych na raka?

"Po głosowaniu o przekazaniu 2 mld zł na #TVPiS posłanka #Lichocka z #PiS zademonstrowała co myśli, o przekazaniu tych pieniędzy na #onkologia i na leczenie osób chorych na raka. Większego upadku w #Sejm nie widziałem" - napisał na Twitterze poseł KO Mirosław Suchoń.

"Szanowni Państwo, gdybym chciała pokazać gest środkowego palca posłom PO, którzy po chamsku zachowywali się na sali plenarnej to bym to zrobiła. Przesuwałam dwukrotnie palcem pod okiem, energicznie bo byłam zdenerwowana. Nic więcej , a politycy PO sądzą po sobie. To ich styl" - tłumaczy się za pośrednictwem Twittera Joanna Lichocka.

Zdjęcia ze środkowym palcem pokazywanym przez posłankę obiegły internet i media społecznościowe. Zachowanie Lichockiej spotkało się z ogromną falą krytyki i oburzenia. 

Posłowie Koalicji Obywatelskiej zapowiadają wniosek o ukaranie posłanki.

twitter.com/MiroslawSuchon

Piotr Molecki/East News

Piotr Molecki/East News

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za dwa tygodnie zasiłki pójdą w górę. Polacy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze

2. Co najmniej 21 osób straciło życie, 7 zaginęło, są ranni. Tragiczna seria za granicą, nie mieli szans

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny