joanna kurska. (zdj. Il. ) ; PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 31 Lipca 2020

Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wielu

Joanna Kurska niechętnie porusza kwestie swojego życia prywatnego, a przede wszystkim poprzedniego małżeństwa. Od czasu jej ślubu kościelnego z Jackiem Kurskim, temat ich przeszłości nie znika z mediów. Nie ma się co dziwić. Nowa żona prezesa TVP w przeszłości miała zarzucaną jednostronność w emitowanych materiałach.

W 2016 roku mówiło się o wielkim powrocie, wtedy Joanny Klimek, dziś Joanny Kurskiej do TVP. Okazuje się, że dawniej pełniła tam funkcję producentki, a od 2016 pracowała jako dyrektorka Biura Koordynacji Programowej, zastępując tym samym Sławomira Zielińskiego.

Są najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuSą najnowsze, pilne wiadomości ws. zakażonego senatora. Trafił do szpitala, a jeszcze kilka dni temu brał udział w dużym zgromadzeniuCzytaj dalej

Joanna Kurska pracowała dla TVP od 2007 roku i miała poważne problemy

Okazuje się, że Kurska trzymała pieczę nad kontrowersyjnymi programami, które poruszały m.in. o problemy z pewnym biurem podróży. Jak podawał w 2016 roku "Fakt", Joanna Kurska była autorką cyklu "Na celowniku", który był emitowany na antenie TVP kilka lat temu. Duże emocje wzbudzał jeden z odcinków o biurze podróży Neckermann, a 13 lat temu władze firmy udzieliły nawet wywiadu dla portalu dziennik.pl. Twierdzili wówczas, że producentka swoim reportażem próbowała "załatwić własne interesy".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje słynny dziennikarz
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz

Podobno, jak informował "Fakt", Joanna Kurska (wtedy Klimek), miała kupić wycieczkę i wycofać się z niej, z powodu niezadowolenia z warunków. Ostatecznie szefowie biura podróży wystosowali list do TVP, z zarzuceniem beztronności i grożąc sądem.

Bardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneBardzo złe informacje dla wielu Polek i Polaków. Zdążyłeś już zrobić plany? Wszystko może zostać zniszczoneCzytaj dalej

Sprawująca wtedy władzę dyrektorki TVP 1, Małgorzata Raczyńska miała wstrzymać owy materiał, chcąc przyjrzeć się bliżej danej sprawie. "Dziennik" informował, że decyzja kobiety wzbudziła poruszenie wśród reporterów i producentów programu. Według doniesień "Faktu", Joanna Kurska przyznała w końcu, że opisała prywatną sprawę w reportażu, ale dodała też, że mówiono o innej ofierze procederu zachodzącego w biurze podróży. Uważała, że nie było to załatwianie spraw prywatnych, a rolą dziennikarza jest informowanie o braku rzetelności firm, w tym biur podróży.

O co konkretnie chodziło? O powrót z wycieczki, który rzekomo nie został zrealizowany według umowy. "Wprost" pisał wtedy, że wiele kontrowersji wzbudzały również inne materiały nadzorowane przez Kurską. W 2007 roku TVP zrezygnowało z dalszej współpracy z Joanną Kurską (wtedy Klimek). Podobno powodem było złamanie warunków umowy o poufności i niewypowiadaniu się na temat spółki publicznie. Po całej sprawie nie można było już usłyszeć komentarza, ani ze strony biura podróży Neckermann, ani ze strony Kurskiej.

Joanna Kurska po odejściu z TVP, na stałe związała się z Polsatem i wydawała tam programy publicystyczne. Później związana była ponownie z Telewizja Polską obejmując funkcję dyrektorki Biura Koordynacji Programowej.

Źródło: "Fakt" Kontrowersyjna przeszłość dyrektor programowej TVP - 2016-03-21 12:00

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejna tragedia, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Hanna Kurowska
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. Zderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego rana

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News