Joanna Kurska Jacek Kurski. (zdj. Il. ) ; YouTube / TVP Info
Źródło: (zdj. Il. ) ; YouTube / TVP Info
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 27 Lipca 2020

Jacek Kurski wściekł się na krytyków swojego ślubu z Joanną. Nie wytrzymał, odpowiedział w zadziwiający sposób

Joanna Kurska została poważnie skrytykowana przez prasę. Jacek Kurski wziął swoją żonę w obronę. Zaatakował swoich przeciwników zarzucając im "jęki zawiści". Wskazuje, że zazdrośni hejterzy sami chcieliby wziąć rozwód. Prezes TVP nie chce, aby w jego życie ingerowała opinia publiczna.

Ślub Joanny i Jacka Kurskich w krakowskich Łagiewnikach wywołał nie lada kontrowersje. Zwołanie największych mediów przysporzyło parze problemów. W prasie nieustannie odnajdujemy kolejne informacje na temat życia prywatnego prezesa TVP i jego świeżo upieczonej żony. Dziennikarz, który sam zezwolił na obencość reporterów oraz Kurska, która udzielała im wywiadów na temat swojej miłości, dziś uskarżają się na zaangażowanie całego społeczeństwa w swoje sprawy prywatne.

Widok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewałWidok grobu Kory jest przykry i smutny. Dwa lata po śmierci tak wygląda, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Joanna Kurska. Jacek Kurski staje w obronie żony

Mąż Joanny Kurskiej w ostatnich dniach znajduje się pod ostrzałem mediów. Oskarżenie Zdzisława Kurskiego o przemoc seksualną, unieważnienie małżeństwa, kulisy rozwodu z Moniką Kurską oraz zarobki w TVP znalazły się na nagłówkach każdego portalu internetowego. Ofiarą ataków stała się również żona Jacka Kurskiego. Prezenter zamiast przeczekać burzę, postanowił wyjśc na przeciw krytyce. Udzielił kolejnego wywiadu, tym razem dla tygodnika "Wsieci". Odniósł się w nim do licznych zarzutów, jakie padają pod jego adresem.

Pilne upomnienie w stronę TVN przez KRRiT, zarzucono publicznie kłamstwo Justynie Pochanke. Czy dlatego odeszła?Pilne upomnienie w stronę TVN przez KRRiT, zarzucono publicznie kłamstwo Justynie Pochanke. Czy dlatego odeszła?Czytaj dalej

- To jest przykre. Ludzie, którzy hejtują mój ślub w mediach społecznościowych i nie tylko tam, zachowują się tak, jakby nie mieli swojego własnego życia. To jest życie życiem innych ludzi. To po pierwsze. A po drugie, coś jest w tezie, którą wypowiedział jeden z moich przyjaciół, iż pewna część tej krytyki zawiera w sobie taką oto cichą sugestię: My też byśmy chcieli się rozwieść, zbudować wszystko na nowo, ale tego nie robimy i dlatego jesteśmy lepsi - deklarował Jacek Kurski w rozmowie z "Wsieci".

Zdaniem męża Joanny Kurskiej osoby, które komentują jego życie, są po prostu zazdrosne. Jacek Kurski deklaruje, że krytycy sami nie potrafią ułożyć swoich spraw sercowych. Odniósł się do ich samotności i braku spełnienia.

- Ci zaś, którzy nas tak mocno krytykują, sami często żyją w konkubinatach, zdradzają swoich współmałżonków i nie potrafią ułożyć sobie życia. To ludzie nieszczęśliwi i samotni, którzy albo nie wierzą w miłość, albo jej nie spotkali. I po prostu zazdroszczą. To jęk zawiści - wskazuje mąż Joanny Kurskiej dla "Wsieci". Jacek Kurski skomentował też ostre słowa wypowiadane na temat uniewaznienia małżeństwa z Moniką Kurską.

- Procedura była trudna, ciężka, skomplikowana, wnikliwa. Nawet bolesna. Poza tym diecezja, której trybunał orzekał w tej sprawie, ma najniższy w kraju odsetek zgód na unieważnienie. Zostaliśmy potraktowani tak jak wszyscy, którzy pragną sakramentalnego małżeństwa i chcą usunąć przeszkody na drodze do powiedzenia sobie „tak" w obliczu Boga - opowiada dla "Wsieci".

DZISIAJ GZREJE: 1. Już pewne. Wiadomo, kiedy dzieci wracają do szkół, Ministerstwo Edukacji potwierdza
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Kontrole pukają do drzwi w całej Polsce, mogą także do ciebie. Kara właśnie urosła do 735 zł

Joanna Kurska wciąż milczy w sprawie doniesień prasy. Całe zamieszanie wziął na siebie jej budzący kontrowersje mąż, Jacek Kurski. Prezes TVP nie rozumie, dlaczego stał się obiektem zainteresowania mediów. - Nie jestem w stanie pojąć, skąd ten hejt? Czy to wynika z jakiejś zazdrości, że ludzie jak my - po pięćdziesiątce i czterdziestce - potrafią sobie ułożyć życie, wyprostować swoje ścieżki i żyć pełnią sakramentalnego życia? - pyta Jacek Kurski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważne słowa ministra edukacji. Zapadła decyzja w sprawie powrotu uczniów do szkół
  2. Zmiany w “500 plus”? Kaczyński: fake news lub nieporozumienie
  3. Bosak o konwencji stambulskiej: sfałszowany polski tekst
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Źródło: [Wsieci "Były to ostatnie wybory, w czasie których telewizja mogła zabezpieczyć wolny wybór Polaków" 27.07.20]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!