Joanna Kurska Jacek Kurski. (zdj. Il. ) ; PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Lipca 2020

Joanna Kurska ujawniła zdjęcia, których nikt wcześniej nie widział. Dlaczego postanowiła tak działać?

Joanna Kurska na swoim Facebooku opublikowała najnowsze zdjęcia z ceremonii ślubnej w Krakowie. Widać, że żona Jacka Kurskiego chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Okazuje się, że politykom PiS-u nie podoba się angażowanie całej opinii publicznej w swoje życie prywatne.

Jacek Kurski ściągnął największe, ogólnopolskie media do sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach. To właśnie tam państwo młodzi oficjalnie powiedzieli sobie "tak". Przypieczętowanie i sformalizowanie swojej miłości odbyło się na oczach niemal wszystkich Polek i Polaków, którzy, choć nie byli na ceremonii, to byli o niej dokładnie informowani przez przedstawicieli prasy. Pierwsze wątpliwości, zwłaszcza wśród konserwatystów, pojawiły się po ujawnieniu, że zarówno Kurski, jak i Joanna Kurska są rozwodnikami. Sytuacja ta wywołała niemałe problemy dotyczące unieważnienia poprzedniego małżeństwa. Wyjaśnijmy, że poprzez wsparcie ze strony hierarchów Kościoła katolickiego były prezes TVP mógł ponownie wziąć ślub kościelny.

W całym kraju właśnie ruszyły gigantyczne protesty. Polki i Polacy są zbulwersowani, ruszyli na uliceW całym kraju właśnie ruszyły gigantyczne protesty. Polki i Polacy są zbulwersowani, ruszyli na uliceCzytaj dalej

Joanna Kurska przedstawiła zaskakujące zdjęcia. "Ten ślub zrobił mu wiele złego"

Chwilę przed ślubem, Joanna Kurska wypowiedziała się do mediów. Zaskakująca sytuacja wskazuje, że ona, jak i jej partner chcieli pokazać się całemu światu. Ówczesna panna młoda w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" odniosła się do informacji w sprawie poprzedniego rozwodu. Kurska deklarowała, że miłość między świeżo upieczonymi małżonkami nieustannie kwitnie. - Jesteśmy starsi, dojrzali i zupełnie inaczej przeżywa się tę przysięgę w tym wieku. Nigdy nie jest za późno na miłość. Obydwoje z Jackiem jesteśmy z Gdańska, poznaliśmy się w Warszawie, a ślub wzięliśmy w Krakowie. Na razie podróży poślubnej ze względu na koronawirusa nie planujemy - deklarowała Joanna Kurska dla "SE".

- Ten ślub zrobił mu wiele złego. Bo był bardzo ostentacyjny, z telewizyjnymi wozami transmisyjnymi. No i to był jego drugi ślub kościelny, jego i jego żony. Wielu katolików się oburza - wskazywał anonimowy polityk Prawa i Sprawiedlwości w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Do skandali wokół świeżo upieczonych małżonków odniósł się ksiądz Isakowicz-Zaleski. - W swojej 37-letniej posłudze kapłańskiej nigdy nie spotkał się z przypadkiem unieważnienia małżeństwa po tylu latach pożycia, gdzie narodziło się troje dzieci. Taki dublet, kiedy pobierają się dwie osoby, które mają unieważnienie ślubu kościelnego, to jest rzecz niespotykana - deklarował duchowny w "GW".

Rodzice znęcali się nad malutkim Wiktorkiem i doprowadzili do jego tragicznej śmierci. Teraz na jaw wyszły dramatyczne szczegółyRodzice znęcali się nad malutkim Wiktorkiem i doprowadzili do jego tragicznej śmierci. Teraz na jaw wyszły dramatyczne szczegółyCzytaj dalej

Poza udzielanymi wywiadami oraz zaproszeniem większości mediów państwo młodzi ugościli w krakowskich Łagiewnikach czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Nie zabrakło też dziennikarzy i reporterów "Wiadomości" TVP. Takie osoby jak Danuta Holecka, Michał Adamczyk, Jarosław Kaczyński, Beata Szydło, Ryszard Terlecki wzbogaciły ceremonię Jacka i Joanny Kurskich. Po oficjalnej części wydarzenia świeżo upieczeni małżonkowie udali się z prezesem Prawa i Sprawiedliwości na Wawel, aby złożyć kwiaty na grobie Lecha i Marii Kaczyńskich.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Urzędnicy zapukają do 1,4 mln polskich rodzin. Zapytają o majątki i zarobki, odpowiedzi są obowiązkowe
 

Przypomnijmy, że ślub Jacka Kurskiego mógł też zaważyć o jego dziennikarskiej przyszłości. "Wirtualne Media" nieustannie informują Polaków o próbach ponownego objęcia stanowiska prezesa TVP przez męża Joanny Kurskiej. Politycy Prawa i Sprawiedliwości, zdaniem "Gazety Wyborczej", nie są zadowoleni z szumu medialnego, jaki powstał wokół zakochanych. Jeszcze dziś, 24 lipca odbędzie się posiedzenie Rady Mediów Narodowych. Krzysztof Czabański wspólnie ze zgromadzonymi będzie wybierał nowego lidera Telewizji Polskiej. Wyjaśnijmy, że Kurski jest jedynym zgłoszonym kandydatem na ten urząd, a większość w organie stanowią działacze Zjednoczonej Prawicy. Wciąż nie wiemy jednak, czy uda mu się objąć stery w publicznej stacji.

Joanna Kurska może pogorszych sytuację swojego męża. Po ujawnionych przez "GW" konfliktach w obozie rządzącym wokół hucznej ceremonii postanowiła zamieścić kolejne zdjęcia w eleganckiej, prostej i szykownej sukni ślubnej. Fotografie przedstawiają zakochanych podczas całego przedsięwzięcia. 

Przedstawione zdjęcie zostały opublikowane przez Joannę Kurską na jej oficjalnym koncie, na Facebooku. Przedstawione screeny zawierają fotografie ujawnione 21 lipca. Ich autorami jest Marcin Wziontek i Tomasz Jagodziński.

Joanna Kurska

Joanna Kurska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katarzyna Dowbor podjęła decyzję, pomoże rodzinie, która straciła dom. Już poczyniła pierwsze kroki
  2. Ogromny pożar samochodu, poparzoną kobietę znaleziono pod wiaduktem, nie żyje. Tragedia na S8
  3. Wirusolog twierdzi, że koronawirus to sztuczny twór
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Ministerstwo Zdrowia przekazało porażające informacje. Sytuacja jest trudna do opanowania

Źródło: [Gazeta Wyborcza/Facebook/Joanna Kurska/Wirtualne Media/Wirtualna Polska]