Joanna Kurska po raz drugi poślubiła byłego prezesa TVP. W trakcie pierwszego wesela musiała zainterweniować wobec zbyt dobrze bawiącego się Jacka Kurskiego.. (zdj. il.) TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. il.) TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Sierpnia 2020

Joanna Kurska musiała interweniować podczas wesela. Nieznane fakty imprezy nowożeńców od zaplecza

Joanna Kurska po raz drugi poślubiła byłego prezesa TVP, tym razem wyznając mu miłość przed ołtarzem. Informacje dotyczące małżeństwa od przeszła tygodnia goszczą w medialnych nagłówkach, a największe portale przypominają szczegóły dotyczące pożycia pary. Przed dwoma laty druga żona polityka musiała zainterweniować wobec zbyt dobrze bawiącego się Jacka Kurskiego.

O kościelnym ślubie państwa Kurskich, ciekawym o tyle, że był on drugim przypadkiem, gdy związany z obozem Prawa i Sprawiedliwości polityk stanął przed ołtarzem, czytamy w zasadzie codziennie. Trudno dziwić się zainteresowaniu ze strony mediów, biorąc pod uwagę, że to właśnie PiS wielokrotnie przekonywał Polki i Polaków o wadze, jaką dla narodu ma Kościół oraz tzw. tradycyjna rodzina. Prezes TVP unieważnił tymczasem trwające 20 lat małżeństwo, którego owocem była trójka dzieci.

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Joanna Kurska musiała zainterweniować

Ostatnimi czasy nie brakuje szczegółów dotyczących samego ślubu, jak i afer związanych z bliskim otoczeniem polityka. Najgłośniejszym przykładem zainteresowania rodziną Jacka Kurskiego był bodaj artykuł "Gazety Wyborczej", która dotarła do kobiety rzekomo wykorzystywanej seksualnie przez najstarszego syna polityka, Zdzisława Antoniego. Ten miał latami gwałcić 9-letnią wówczas Magdę.

Niemałych kontrowersji dostarczył i sam ślub Kurskich, który przed przeszło tygodniem odbył się w krakowskich Łagiewnikach. Przypomnijmy, że tuż po uroczystości młoda para wybrała się na Wawel, by w towarzystwie prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego złożyć kwiaty na grobie Marii i Lecha Kaczyńskich. Swoją obecnością ceremonię uświetnili też m.in. Beata Szydło oraz Danuta Holecka.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz

Kontrowersje w mediach wzbudzały i nieco mniej poważne treści. W roku 2018, tuż po ślubie cywilnym państwa Kurskich, dziennik "Fakt" opublikował materiały z wesela młodej pary, w trakcie którego Jacek Kurski wyraźnie nie odmawiał alkoholu. Na jednej z fotografii polityk PiS wychyla zresztą kieliszek z byłym prezesem zarządu Telewizji Polskiej Romualdem Orłem.

Prawdziwa przyczyna śmierci Marii Czubaszek. Ujawniono kilka faktów, wielu nie zdawało sobie sprawyPrawdziwa przyczyna śmierci Marii Czubaszek. Ujawniono kilka faktów, wielu nie zdawało sobie sprawyCzytaj dalej

"Kiedy jego żona Joanna zorientowała się, że mocne wrażenia oraz trunki oszołomiły pana Jacka, wyprowadziła ukochanego na krótki spacer do ogrodu", informował wówczas tabloid. Małżonce prezesa Telewizji Polskiej gratulujemy zatem czujności. Warto dodać, że z okazji pierwszego ślubu pary na uroczystościach pojawili się m.in. Ryszard Terlecki, Beata Mazurek, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wraz z małżonką Patrycją Kotecką czy Marek Suski. Nie zabrakło i podwładnej Kurskiego, twarzy "Wiadomości" TVP oraz "dobrej zmiany", jaka przetoczyła się przez publiczne media, Danuty Holeckiej.

<

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. 1,5 tys. osób jest zagrożonych. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Źródło: fakt.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!