Joanna Kurowska i Dariusz Gnatowski. instagram.com/joannakurowska_official
Źródło: instagram.com/joannakurowska_official
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 21 Października 2020

Joanna Kurowska i wzruszające wspomnienia o Dariuszu Gnatowskim. Nie każdy zna prawdę o aktorze, łzy napływają do oczu

Joanna Kurowska oddała hołd zmarłemu wczoraj wieczorem Dariuszowi Gnatowskiemu, odtwórcy roli Boczka w "Świecie według Kiepskich". Jej wspomnienia o aktorze chwytają za serce.

"Och, jaki to był wspaniały kompan". W ten sposób Joanna Kurowska rozpoczyna swój wpis na Instagramie, w którym wspomina zmarłego niespodziewanie Dariusza Gnatowskiego. Śmierć aktora wywołała ogromną falę smutku wśród Polaków, zwłaszcza wśród fanów "Świata według Kiepskich" oraz przyjaciół artysty.

Piotr Kraśko nie szczędził szczerych słów. Co powiedzą Kaczyński i Morawiecki? Może być aferaPiotr Kraśko nie szczędził szczerych słów. Co powiedzą Kaczyński i Morawiecki? Może być aferaCzytaj dalej

Joanna Kurowska podkreśla jak skromnym człowiekiem był aktor

W opublikowanym w mediach społecznościowych wpisie, Joanna Kurowska w niezwykle ciepłych słowach opisuje zmarłego przyjaciela. Czytamy w nim:

"Był (...) skromny i życzliwy życzliwością jaka już dzisiaj jest na wymarciu. Nikomu nie zazdrościł. O swoich kolegach z Krakowa, Treli, Peszku, Stuhrze, mówił z niekłamanym podziwem."

Joanna Kurowska zaznacza, że to niezwykle rzadka cecha w środowisku artystycznym. Gnatowski wg. niej był nietuzinkowym przykładem na to, że nawet w tak skażonym zawiścią środowisku jak show-biznes można wykazywać się niezwykłą klasą i dobrym smakiem. Aktorka opowiada również o tym, że odtwórca roli Boczka nie tylko na ekranie wykazywał się ogromnym poczuciem humoru:

"Opowiadał dowcipy po góralsku z akcentem nie do podrobienia" - wspomina Joanna Kurowska.

Kardynał Dziwisz ma nagłe i rzekome problemy z pamięcią, gdy mowa o ofiarach pedofilii w Kościele, kuriozum. Kardynał Dziwisz ma nagłe i rzekome problemy z pamięcią, gdy mowa o ofiarach pedofilii w Kościele, kuriozum. "Pierwszy raz słyszę"Czytaj dalej

Odtwórczyni roli Krystyny Kozłowskiej w kultowym "Świecie według Kiepskich" nie wyobraża sobie powrotu na plan serialu, gdzie nie będzie już mogła spotkać swojego niezwykłego kolegi. Z żalem wspomina obyczaje aktora i to, jaki był towarzyski. Joanna Kurowska pisze:

"Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że jak przyjadę na plan Kiepskich w styczniu , to nie usłyszę - Joaśka, jak już se tam zagrasz to swoje, to zejdź se na dół w hotelu na piwko."

Na koniec dodaje ze smutkiem: "Chyba się już Gnatu kochany nie napijemy..."

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce 2. Totalny lockdown coraz bardziej możliwy? Sytuacja drastycznie się pogarsza, rząd zaczyna zmieniać zdanie

Niespodziewane rozstanie

Zaledwie wczoraj, w godzinach wieczornych, media poinformowały o odejściu aktora Dariusza Gnatowskiego. Odtwórca uwielbianego przez widzów Boczka trafił do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla, gdzie stwierdzono u niego zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.

Aktor już wcześniej miał problemy zdrowotne. Zmagał się z cukrzycą typu drugiego oraz otyłością. Zmarł w wieku 59 lat.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z Instagrama Joanny Kurowskiej (instagram.com/joannakurowska_official)

źródło: pudelek.pl

Protest na ulicach Warszawy. Kobiety nie wytrzymały, znów muszą walczyć o swoje prawaProtest na ulicach Warszawy. Kobiety nie wytrzymały, znów muszą walczyć o swoje prawaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przywoziliśmy je niemal kartonami. Czesi przestają produkować jeden z ulubionych słodyczy Polaków
  2. Jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wieści. Sytuacja wymknie się spod kontroli, będą nowe restrykcje
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Kierowca BMW przegrał z warunkami pogodowymi. Wideo