Joachim Brudziński w ostrych słowach o Tusku. Przesadził?. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 2 Stycznia 2020

"Może prosić jedynie o wymianę kuwety dla kota Kaczyńskiego". Najbliższy współpracownik prezesa mocno o Tusku

Joachim Brudziński w ostrych słowach skomentował noworoczne życzenia byłego premiera - Donalda Tuska, uderzając tym samym personalnie w jego osobę. Czy Tusk zignoruje tę wypowiedź, czy odpowie coś Brudzińskiemu, odpierając atak?

- Donald Tusk jest dzisiaj tylko i wyłącznie takim "wredkiem", który funkcjonuje w przestrzeni publicznej starając się szarpać Jarosława Kaczyńskiego za nogawkę - powiedział Joachim Brudziński na antenie TVP Info, komentując noworoczne życzenia byłego premiera. - Panie Tusk, jedyne, co pan może zrobić, to poprosić Jarosława Kaczyńskiego, by pozwolił panu wymienić kuwetę dla kota - dodał. Trudno nie odnieść wrażenia, że jest to rodzaj ataku i są to dość ostre słowa, skierowane w stronę byłego premiera.

Boruc rozbawiony słowami Jolanty Kwaśniewskiej. Boruc rozbawiony słowami Jolanty Kwaśniewskiej. "To tak jak ja"Czytaj dalej

Joachim Brudziński w ostrych słowach o Tusku. Skomentował jego życzenia noworoczne

- "Kto wie, może przed nami też piękne lata dwudzieste? Życzę tego wszystkim bez wyjątku" - napisał w Sylwestra na swoim Twitterze Donald Tusk, składając życzenia noworoczne. Nie bez winy pozostaje jednak sam premier, który to w dość uszczypliwy sposób zwrócił się przy okazji również do Jarosława Kaczyńskiego. - "Uśmiechnij się, Jarosławie, o północy - wzniosę wtedy toast też za twoje zdrowie" - dodał. To wyraźnie nie spodobało się bliskim współpracownikom prezesa. W jego obronie postanowił stanąć były minister i wicemarszałek Sejmu, a obecnie europoseł - Joachim Brudziński.

- Te złośliwości Tuska na tak niskim i żenującym poziomie pokazują najlepiej, że od czasu, gdy został zmuszony, by tę swoją białą chabetę, na której miał przyjechać, wystawić na sprzedaż, jest dzisiaj tylko i wyłącznie takim "wredkiem", który funkcjonuje w przestrzeni publicznej starając się szarpać Jarosława Kaczyńskiego za nogawkę - powiedział Brudziński.

- Panie Tusk, jedyne, co pan może zrobić, to poprosić Jarosława Kaczyńskiego, by pozwolił panu wymienić kuwetę dla kota - dodał, zwracając się bezpośrednio do byłego premiera, wyraźnie sobie z niego kpiąc.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Nowe ognisko ptasiej grypy w Polsce. Objawy i powikłania, które mogą pojawić się u ludzi

3. Warszawiacy oszukani w sylwestra? Ratusz milczy

4. Joanna Szczepkowska próbowała pomóc umierającemu człowiekowi. Skandaliczne zachowanie pogotowia

5. W rządzie zasiada milioner. Znamy wartość majątku Mateusza Morawieckiego i ministrów

6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów