Jerzy Stuhr. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Jerzy Stuhr wciąż w poważnym stanie. Janda właśnie ujawniła treść jego pierwszej wiadomości od udaru

Jerzy Stuhr w ostatnich dniach trafił do szpitala z powodu udaru. Zdrowiem aktora przejmują się nie tylko jego najbliżsi, ale też fani i przyjaciele. Krystyna Janda ujawniła treść pierwszego SMS-a, jakiego otrzymała od artysty po wypadku.

Znany aktor od kilku dni przebywa w szpitalu uniwersyteckim w Krakowie, gdzie prowadzi walkę o swoje zdrowie i życie. W wyniku udaru mózgu wymagał pilnej opieki medycznej. Lekarze wciąż nie chcą zdradzić, w jak poważnym stanie się znajduje. Wyjaśnijmy, że udar ma bardzo zmienny przebieg, co utrudnia wydanie jednoznacznej opinii. Wiemy za to, że artysta otrzymuje wiele wsparcia ze strony specjalistów, swojej rodziny oraz przyjaciół.

Czy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedziałCzy Łukasz Szumowski nagle odchodzi z Ministerstwa Zdrowia? Zadziwiające doniesienia obiegły media, wreszcie sam odpowiedziałCzytaj dalej

Jerzy Stuhr napisał do Krystyny Jandy

Media nieustannie informują o sytuacji, w jakiej znajduje się Jerzy Stuhr. Szczególnie niepokojącym jest fakt, że do jego syna Macieja przychodzą wulgarne i skandaliczne SMS-y. Hejterzy otwarcie życzą śmierci znanemu aktorowi. Wiadomości o treści "Niech zdycha" czy "Ojciec ci umrze" budzą głębokie oburzenie. Podobna mowa nienawiści wylała się na Tomasza Lisa. Wyjaśnijmy, że on również kilka miesięcy temu trafił do szpitala z podejrzeniem udaru.

Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaStockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrałaCzytaj dalej

"Gazeta Wyborcza" informuje, że aktor odzyskał już mowę. Ma też kontakt ze swoją rodziną, choć jest on ograniczony. Jerzy Stuhr napisał też pierwszego SMS-a, że szpitala do Krystyny Jandy. Felietonistka ujawniła dla "Onetu" treść wiadomości. Przekazał jej, że odbył pierwszy spacer korytarzami krakowskiej placówki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy 2. Niemcy poskarżyli się na Polskę. Możemy znaleźć się w sporych tarapatach

Jerzy Stuhr otrzymał od Krystyny Jandy wiele słów współczucia i wsparcia. W rozmowie z "Onetem" aktorka potępiła nienawistne wiadomości kierowane do syna chorego, Macieja. Przypomnijmy, że rodzina Stuhrów znana jest ze swoich antyrządowych poglądów. Otwarte komentowanie bieżących wydarzeń społeczno-politycznych mogło przyczynić się do fali hejtu. Warto podkreślić, że profesor sztuk teatralnych pokonał wcześniej nowotwór przełyku. Do dziś angażuje się w działania stowarzyszenia "Unicorn", które wspiera chorych na raka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Nie tylko propaganda TVP. W czasie wyborów stronniczy przekaz także w TVN
  3. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Poważny alarm. Zagrożenie bombowe na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie odliczali każdą minutę

Źródło: [Onet]