Jedzenie w szpitalach nie przestaje zaskakiwać. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 25 Stycznia 2020

Tak skandalicznego dania w polskim szpitalu jeszcze nie widzieliśmy. Dostała je pacjentka w 40 tygodniu ciąży

Jedzenie w szpitalach nie kojarzy się Polkom i Polakom szczególnie dobrze. Trudno się dziwić. Wiecznie niedofinansowana służba zdrowia i braki kadrowe wśród lekarzy owocują licznymi patologiami.

O kilku z nich zdarzało nam się już pisać. Dopiero co głośno było o przypadku 90-letniego Pana Karola, który przywiózł na SOR warszawskiego szpitala swoją plującą krwią żonę. Kobieta na przyjęcie do szpitala czekała prawie trzy dni i nikt nie pomyślał przy tym, by podać jej chociaż posiłek.

To tylko jeden z oburzających, ale nie najbardziej skandalicznych przypadków. W ubiegłym roku cała Polska żyła sprawą mężczyzny, który na SOR trafił z opuchniętą, siną nogą. Po 9 godzinach czekania na pomoc, było już za późno. Mężczyzna zmarł.

Ksiądz ukarał rodzinę za skorzystanie z usług innego zakładu pogrzebowego. Gdzie chrześcijańskie wartości?Ksiądz ukarał rodzinę za skorzystanie z usług innego zakładu pogrzebowego. Gdzie chrześcijańskie wartości?Czytaj dalej

Do opinii publicznej co jakiś czas przebijają się również przykłady szpitalnych posiłków. Ostatnio rzadziej - zdaje się, że przyzwyczajeni do widoku skromnych dań Polki i Polacy pogodzili się z faktem, iż zostały one zepchnięte do niszy - internetowych grup i forów. Właśnie w jednym z takich miejsc znaleźliśmy zdjęcie posiłku, którego skład iście poraża.

Jedzenie w szpitalach nie przestaje zaskakiwać

Na zdjęciu, które opublikowane zostało w grupie "Jedzenie w szpitalach", widzimy dokładnie jedną kromkę białego chleba. Co do niej? Mikroskopijna kostka masła, podobnej wielkości kawałki ogróka oraz coś przypominającego drób.

- Witaminki dla kobiety w 40 tygodniu ciąży - brzmi opis zdjęcia.

Jak dowiadujemy się z komentarzy, tak wykwintne dania serwowane są w Strzelcach Opolskich. Komentujący wpis internauci i internautki sugerują, że na o wiele lepsze posiłki liczyć można w więzieniu.

Jedzenie w szpitalach nie przestaje zaskakiwać

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień 2 miliony osób będzie płacić więcej o 100 złotych. Podwyżka nie do uniknięcia

2. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach

3. Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

4. Beata Tadla mocno o Danucie Holeckiej. Musiało boleć

5. Czego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegół

6. Wirus Wuhan właśnie dotarł do Europy. Zakażeni cierpią męki

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News