"Jedynka" wyemitowała wpadkę dziennikarki. Nagranie podbija sieć.. wiadomosci.tvp.pl (screen z wydania "Wiadomości" 06.09.2020)Źródło: wiadomosci.tvp.pl (screen z wydania "Wiadomości" 06.09.2020)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 7 Września 2020

Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć

"Jedynka", czyli doskonale znany telewidzom program pierwszy Telewizji Polskiej, wyemitował wpadkę dziennikarki. Pech chciał, że prezenterka, która w przedziwny sposób pomyliła nazwisko wokalistki, która w Opolu zdobyła nagrodę telewidzów, występowała na żywo. Nagranie staje się hitem internetu.

TVP jest jednym z organizatorów kończącego się dziś 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wydarzenie wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach, a na opolskiej scenie pojawiły się takie gwiazdy jak Beata Kozidrak, która postanowiła upamiętnić zmarłą przed kilkoma dniami matkę, czy Krzysztof Cugowski i Maryla Rodowicz, którzy wystąpili z kolei w trakcie koncertu ku pamięci Romualda Lipko. Relację z niedzielnych koncertów postanowiono w dodatku zaprezentować na żywo w wieczornym wydaniu "Wiadomości".

Nieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowaniNieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowaniCzytaj dalej

Wpadkę dziennikarki transmitowała telewizyjna "Jedynka"

Tak oto otrzymaliśmy jedną z najzabawniejszych medialnych wpadek bieżącego roku. Autorem gafy jest Kinga Kwiecień, widzom znana m.in. z przygotowania materiału o nieistniejącym "amerykańskim projektancie" Christianie Paulu, który wychwalał kreacje noszone przez Agatę Dudę. Kolejne wystąpienie prezenterki z całą pewnością stanie się nie mniejszym hitem internetu.

Jak zwraca uwagę portal Plotek.pl, w trakcie głównego wydania "Wiadomości" TVP z Kwiecień połączył się Michał Adamczyk. Dziennikarka miała za zadanie przybliżyć widzom szczegóły opolskiego koncertu Debiutów. Przedstawiając laureatkę nagrody przyznawanej przez telewidzów, prezenterka Telewizji Polskiej zapomniała niestety jej nazwiska. W zamian usłyszeliśmy przedziwną wypowiedź.

Eksperci IMGW nie pozostawiają złudzeń. Lepiej pamiętać, pojawi się jeden problemEksperci IMGW nie pozostawiają złudzeń. Lepiej pamiętać, pojawi się jeden problemCzytaj dalej

– Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela... yyy... To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje. Wróciliśmy również do tych wspomnień, które były wyjątkowe, Andrzej Zaucha, Maryla Rodowicz, czy też inne wydarzenia, które specjalnie zobaczyliśmy na opolskiej, legendarnej scenie – mówiła Kinga Kwiecień. Że przebojów nie sposób "zobaczyć", to jedna rzecz, która zresztą można by puścić w niepamięć, biorąc pod uwagę nerwy wywołane sposobem, w jaki wystartowała prezenterka.

Sytuację ciężko jednak oddać w słowach. Wpadkę prezenterki odnaleźć można poniżej lub klikając na ten LINK. Występ dziennikarki TVP znajduje się w okolicach 55. sekundy materiału.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie ominie cię rejestracja jeśli używasz jednego gadżetu. Czasu coraz mniej
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

Źródło: YouTube / Wiadomości TVP / Plotek.pl