Jeden z dziesięciu. YouTube/Krigor/ScreenŹródło: YouTube/Krigor/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 26 Listopada 2020

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" złapał się za głowę i odbiegł od stanowiska. Fatalna pomyłka na sam koniec gry

Niesamowita wpadka w "Jeden z dziesięciu" wydarzyła się na sam koniec gry. Uczestnik był o krok od pokonania konkurentów. Pytanie o muzykę country wyprowadziło go z równowagi. Nagle wypalił "Jezus!". Sam prowadzący nie wiedział, co powiedzieć.

Od 1994 roku możemy obserwować interesujące wydania teleturnieju, którego twarzą nieustannie jest znany wszystkim Tadeusz Sznuk. Gra wymaga od uczestników wiedzy na niemal każdy temat. W "Jeden z dziesięciu" padają pytania dotyczące historii, polityki, nauki, czy też muzyki.

Bohater programu TVN w okropnych słowach drwił z gwałtu. Natychmiastowa reakcja, teraz stracił pracęBohater programu TVN w okropnych słowach drwił z gwałtu. Natychmiastowa reakcja, teraz stracił pracęCzytaj dalej

Wielu może się nie spodziewać, że biorąc udział w programie, należy posiadać wszechstronną wiedzę. Warto również przygotować się do występów przed kamerą. Studio telewizyjne, popularny prezenter oraz walka o wielkie pieniądze mogą budzić stres. 

Zaskakujące zdarzenie w "Jeden z dziesięciu". Sznuk nie powstrzymał uśmiechu

O sile, z jaką potrafi uderzyć presja i trema przekonał się jeden z dawnych gości Tadeusza Sznuka. Konkurujący nieustannie szli łeb w łeb. W pewnym momencie napięcie sięgnęło zenitu. Do incydentu doszło wraz z pytaniem o muzykę country. 

Gatunek ten nie zdążył spopularyzować się w Polsce, jednak znalazł swoją niszę. Szczególną sławę niósł on zagranicznym artystom. Polki i Polacy zaś stale dbali o naszą rodzimą kulturę muzyczną. Co ciekawe, od 2015 roku w Mrągowie organizowane są międzynarodowe pikniki, poświęcone właśnie muzyce country.

Sznuk zadał pytanie odnoszące się właśnie do tego wydarzenia. - W którym polskim mieście corocznie odbywa się międzynarodowy piknik country? - pytał prowadzący "Jeden z dziesięciu".

Jurek Owsiak zobaczył spisywane nastolatki, nie wytrzymał i ruszył w stronę policji. Jurek Owsiak zobaczył spisywane nastolatki, nie wytrzymał i ruszył w stronę policji. "Nie jest wam wstyd?"Czytaj dalej

Mężczyzna wskazał na "Morąg". Jest to miejscowość licząca blisko 14 tysięcy mieszkańców. Gmina leży na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Nie odbywa się w niej jednak wyżej wspomniany piknik. Gość "Jeden z dziesięciu", gdy dowiedział się, że odpada z gry, wpadł w szał. Odszedł od stanowiska, krzycząc "Jezus!".

W ostatniej chwili przegrany zaczął wołać do Jezusa Chrystusa i Matki Boskiej. Tadeusz Sznuk początkowo próbował ukryć zdziwienie. Ostatecznie, chcąc rozładować atmosferę w studiu, zapewnił gościa, że wzywanie świętych nie pomoże w obecnej sytuacji. Mężczyzna uśmiechnął się, a cała sytuacja wciąż wywołuje radość na twarzach internautów. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
2. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
3. Od soboty nowe zasady w pracy, maseczki obowiązkiem. Wyjątków jest niewiele
4. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

Centrum Informacji Telewizji Polskiej na początku listopada poinformowało, że "Jeden z dziesięciu" cieszy się oglądalnością na poziomie prawie 2 milionów widzów. Średnia od 1 września wynosi aż 1,7 miliona. Imponujące wyniki skłaniają do zachowania powagi w telewizyjnym studiu. Warto jednak uzbroić się w dystans, gdyż podobne sytuacje na długo pozostają w pamięci widzów. 

Zabawne wpadki oraz śmieszne sytuacje, mające miejsce w "Jeden z dziesięciu" są rejestrowane i przekazywane na platformie YouTube przez "Krigora". 

Niewiarygodne sceny w Gościu Wiadomości. Dziennikarz wypalił o zbrodniczych Niewiarygodne sceny w Gościu Wiadomości. Dziennikarz wypalił o zbrodniczych "bojówkach" i wolności słowa dzięki TVPCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. W Warszawie trwają protesty. Przewodnicząca Strajku Kobiet nagle osunęła się na ziemię
  2. Ania Lewandowska zrewolucjonizowała przepis na placki ziemniaczane. Są lżejsze i delikatniejsze
  3. Sto razy lepsze niż zwykłe frytki, zdrowsze niż chipsy. Talarki ziemniaczane zrobisz banalnie łatwo, a smak pokochasz od razu
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. Fatalne wieści. Zbliża się wielkimi krokami mróz, śnieg i prawdziwa zima, jakiej dawno nie było. Osoby planujące wyjazd powinny uważać
  7. Wiceszefowa Xiaomi wywołała gigantyczny skandal. Nie uwierzysz jak nazwała swoich klientów

Źródło: [YouTube/Krigor]