Jeden z dziesięciu. YouTube/Jeden z dziesięciu TVP/Krigor/17.11.20/Screen
Źródło: YouTube/Jeden z dziesięciu TVP/Krigor/17.11.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Listopada 2020

Niewiarygodna wpadka w "Jeden z dziesięciu". Odpowiedź przejdzie do historii programu, rozbrajające

Podobna wpadka w "Jeden z dziesięciu" dawno nie miała miejsca. Zdarzenie z pewnością zostanie zapamiętanie przez widzów teleturnieju. Tadeusz Sznuk zapytał o element architektoniczny, składający się z dwóch podpór. Odpowiedź została nagrana i właśnie okrąża sieć.

- Jak nazywa się element architektoniczny składający się z dwóch podpór, połączonych łukiem? - zapytał prowadzący "Jeden z dziesięciu". Uczestnik programu miał zaledwie kilka sekund na udzielenie prawidłowej odpowiedzi. Złe wskazanie było równoznaczne z przegraniem wyścigu.

Niewielu wie o konflikcie Marcina Najmana z TVP. Dziś jest Niewielu wie o konflikcie Marcina Najmana z TVP. Dziś jest "ekspertem", niedawno poszedł do sąduCzytaj dalej

Uczestnik "Jeden z dziesięciu" nie krył zdziwienia po usłyszeniu pytania

Zaskoczony mężczyzna, gdy już wiedział, że nie przejdzie do kolejnego etapu, wypalił "pomidor". Element architektoniczny wspominany przez Sznuka, oczywiście pomidorem nie był, a popularna zabawa słowna nie uchroniła gracza przed porażką.

Chodziło bowiem o arkadę. W telewizyjnym studiu na moment zapadła głucha cisza.

Chwilę później sam mężczyzna zaczął śmiać się z tego, co powiedział. Dystans do siebie okazał się podstawą w obecnej sytuacji, ponieważ żartobliwe zdarzenie ujrzały setki tysięcy widzów Telewizji Polskiej. Co więcej, sam prowadzący także nie mógł powstrzymać uśmiechu.

Przebieg teleturnieju niezmiennie od 1994 roku nadzoruje Tadeusz Sznuk, który nie tylko dba o dobrą atmosferę i przestrzeganie zasad, ale też wyznacza wysoki poziom programu. Wielu widzów upatruje w nim jednego z najlepszych prowadzących w historii TVP.

Obrazy WTV"Pielęgniarka jest mięsem armatnim. Jak umrze, to umrze". Ujawniamy, co naprawdę dzieje się na oddziałach covidowychCzytaj dalej

"Jeden z dziesięciu" zasłynął też z wyróżniających się uczestników, którzy, podobnie jak pan Jarosław, potrafili "zabłysnąć" na wizji.

Każdy, kto chce wziąć udział w telewizyjnym show, powinien uważnie poszerzyć swoje horyzonty. Tematyka poruszana w projekcie odnosi się do niemal każdej dziedziny wiedzy. Padają pytania o historię, przepisy kulinarne, politykę, matematykę, fizykę, czy literaturę polską, jak i zagraniczną.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czy Agata Duda bez słów całkowicie sprzeciwiła się mężowi? Symboliczne zdjęcia obiegają sieć
2. Niestety, klienci jednego z największych banków w Polsce w niebezpieczeństwie. Można stracić wszystkie pieniądze
3. Czy Tadeusz Rydzyk chce doprowadzić do upadku większości PiS? Pojawiła się zaskakująca opinia

Warto również wskazać, że jesień okazała się zbawienna dla produkcji teleturnieju. Zgodnie z wiadomościami Centrum Informacji TVP, średnia oglądalność "Jeden z dziesięciu" oscyluje wokół 1,7 miliona widzów.

Zdarzenie z "Jeden z dziesięciu" zostało odnotowane i przekazane dalej na platformie YouTube przez "Krigora". Poniżej możecie na własne oczy zobaczyć minę pana Jarosława i prezentera Telewizji Polskiej.

Profesor przerwał milczenie ws. Dziwisza. Chciał powiedzieć Janowi Pawłowi II o krzywdzeniu dzieci, niewiarygodna reakcja kardynałaProfesor przerwał milczenie ws. Dziwisza. Chciał powiedzieć Janowi Pawłowi II o krzywdzeniu dzieci, niewiarygodna reakcja kardynałaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Objawy raka płuc widoczne na twarzy. Kiedy się pojawią nie ma chwili do stracenia
  2. Najprostszy i najszybszy przepis na gołąbki po szwedzku. Robi się je w chwilę
  3. Kasia i Aleksandra wzięły ślub w Polsce, teraz wychowują małego chłopca. "Okazał się naprawdę cudownym maleństwem"
  4. Psy zaatakowały 11-latka, zadały mu bardzo dotkliwe rany. Dziecko trafiło do szpitala
  5. Sławomir Świerzyński się nie hamował, padły mocne słowa. Wokaliści disco polo nie mogli dłużej milczeć
  6. W sieci zawrzało. Syn Zenka Martyniuka znów dorzucił do pieca. Celebryta opublikował wpis o tajemniczym wyjeździe w egzotyczne regiony
  7. Uwaga, ogromne utrudnienia w polskich bankach. Lepiej wypłacić pieniądze, PKO BP, mBank, Santander, Millennium, Ing Bank Śląski

Źródło; [Jeden z dziesięciu/YouTube/Krigor]