Skandal w "Jeden z dziesięciu". TVP1, youtube.com/poszukiwaczŹródło: TVP1, youtube.com/poszukiwacz
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 1 Grudnia 2020

Niemoralne propozycje w "Jeden z dziesięciu", zaskakujące. Interweniował sam Tadeusz Sznuk, nie powinno się wydarzyć

"Jeden z dziesięciu" to jeden z najdłużej emitowanych przez TVP programów. Niezwykłą sympatią występujących tam mężczyzn cieszy się hostessa, która wręcza nagrody. Pod jej adresem padło już kilka, mówiąc delikatnie, niezbyt grzecznych propozycji.

  • "Jeden z dziesięciu" to wciąż jeden z najpopularniejszych programów TVP
  • Hostessa Sylwia Toczyńska cieszy się ogromnym zainteresowaniem mężczyzn biorących udział w programie
  • W jednym z programów pod adresem pani Sylwii padł ordynarny komentarz

Pani Sylwia, hostessa z "Jeden z dziesięciu" cieszy się ogromnym zainteresowaniem występujących w programie mężczyzn. Wzdychało do niej już wielu uczestników, ale jeden posunął się chyba trochę za daleko...

Fantastyczne wieści przed weekendem. Prognozy napawają optymizmem, eksperci przekazaliFantastyczne wieści przed weekendem. Prognozy napawają optymizmem, eksperci przekazaliCzytaj dalej

"Jeden z dziesięciu" wciąż niezwykle popularny

Program obecny jest na antenie Telewizji Polskiej od 1994 r., co czyni go jednym z najdłużej emitowanych teleturniejów stacji. Choć państwowe medium po przejęciu kierownictwa przez Jacka Kurskiego reformowało już niejeden show TVP (chociażby "Jaka to melodia?"), nikt nie ważył się tknąć świętości, jaką jest dla widzów "Jeden z dziesięciu". 

Od lat prowadzi go niezawodny Tadeusz Sznuk. Niezwykle sympatyczny prezenter, symbol ogłady i elegancji i żywa legenda polskiej telewizji. Nikt chyba nie wątpi, że bez jego udziału, program nie byłby już taki sam. To właśnie jego niezwykle kojący głos, stonowane poczucie humoru i kultura osobista tworzy ten niezapomniany klimat, jakiego uświadczyć możemy oglądając teleturniej TVP.

Dla wielu "Jeden z dziesięciu" jest też, w obecnych czasach, jedynym powodem do włączenia kanału telewizji państwowej. Dla wielu szczególnym motywatorem może być też hostessa, pani Sylwia, która od kilku lat wręcza na koniec programu nagrody uczestnikom.

Czy nadchodzi prawdziwa rewolucja w emeryturach? Niektórzy musieliby oddawać duże kwoty do ZUSCzy nadchodzi prawdziwa rewolucja w emeryturach? Niektórzy musieliby oddawać duże kwoty do ZUSCzytaj dalej

Westchnienia mężczyzn są zrozumiałe - pani Sylwia to piękna i elegancka kobieta, pełna klasy i uroku. Istnieje jednak różnica między zachwytami nad powabem hostessy i wędrującym za nią rozmarzonym wzrokiem uczestników a bezpośrednim zwróceniem się do niej z niezbyt eleganckimi propozycjami. Do takiego właśnie karczemnego zachowania jednego z zawodników doszło w programie "Jeden z dziesięciu".

Niemoralna propozycja

Sylwia Toczyńska to hostessa w programie "Jeden z dziesięciu", która na zakończenie każdego z odcinków wręcza uczestnikom nagrody. Słynącej z niezwykłej elegancji modelce w 2011 r. udało się dojść do finału konkursu Miss Polonia. Mówiła wtedy o sobie w następujący sposób: 

- Najważniejszymi wartościami w moim życiu są wiara w Boga, rodzina i zdrowie. Wiara pomaga mi iść przez życie z uśmiechem bo nic nie dzieje się przypadkiem. Rodzina daje poczucie bezpieczeństwa i wzajemną, bezinteresowną miłość. A zdrowie? Chyba każdy, kto choć raz zachorował wie dlaczego - opowiadała wówczas pani Sylwia. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

Ciesząca się ogromną popularnością wśród uczestników programu "Jeden z dziesięciu" kobieta, już wielokrotnie była zaczepiana podczas teleturnieju. Jeden z występujących w teleturnieju mężczyzn w krótkim przedstawieniu, jakiego dokonać musi każdy z zawodników, mówił o sobie: Fizyk, zainteresowania: słaby film, słaba książka oraz pani Sylwia z tego programu.

Innym razem ktoś podczas rozdawania nagród dopytywał, czy hostessa będzie kiedyś jedną z nagród. Głos zabrał wówczas sam Tadeusz Sznuk, który stwierdził, że nie jemu o tym decydować. Największe kontrowersje wzbudziła jednak niemoralna propozycja, jakiej dokonał jeden z uczestników po wręczeniu mu przez panią Sylwię podarku w postaci vouchera na nocleg w luksusowym hotelu. Po odebraniu nagrody zaczął nakłaniać modelkę, by skorzystała z niej wspólnie z nim... 

Wielu internautów jest oburzonych całą sytuacją. Propozycja prawdopodobnie miała być tylko niewinnym żartem, ale zabrzmiała jak przykład przedmiotowego traktowania kobiet przez uczestnika programu. Choć pani Sylwia zachowała się w pełni profesjonalnie i z najwyższą klasą, nie komentując całego zajścia, na pewno miała prawo być urażoną.

Zdjęcie wyróżniające jest screenem fragmentu programu "Jeden z dziesięciu" TVP1, pochodzącego z filmu "NIEMORALNA PROPOZYCJA DLA PANI SYLWII I POSZUKIWACZ #340" zamieszczonego w serwisie YouTube (youtube.com/Poszukiwacz)

źródło: "Jeden z dziesięciu" TVP1, telemagazyn.pl, youtube.com/Poszukiwacz

Agata Duda przerwała medialne milczenie. Do sieci trafiło nagranie, podobna sytuacja nie zdarza się częstoAgata Duda przerwała medialne milczenie. Do sieci trafiło nagranie, podobna sytuacja nie zdarza się częstoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: