Jaworzno. Dziewczynka zaatakowana przez 46-letnią kobietę.. (zdj. il.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zdj. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 14 Lipca 2020

Jaworzno. Brutalny atak na 6-latkę. Oprawczyni została zatrzymana

Jaworzno obiegła wiadomość o ataku na 6-latkę, którego dopuściła się 46-letnia kobieta. Dziewczynka z ciężkim urazem głowy oraz zagrożeniem życia została przetransportowana do szpitala. Po natychmiastowej akcji śląskiej policji funkcjonariuszom udało się zatrzymać napastniczkę.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w okolicach godziny 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Z informacji podanych przez KMP w Jaworznie wynika, że 46-latka podeszła do grupy bawiących się dzieci, po czym bez żadnego powodu rzuciła kamieniem w jedną z dziewczynek.

TVN ujawnia treść listu od sondażowni po wyborach. Polsat i TVP miały otrzymać taki samTVN ujawnia treść listu od sondażowni po wyborach. Polsat i TVP miały otrzymać taki samCzytaj dalej

Jaworzno. Kobieta zaatakowała 6-latkę

Poszkodowana w wyniku ataku 6-latka z ciężkimi obrażeniami głowy, który zagrażały jej życiu i zdrowiu, trafiła do szpitala w Ligocie. Wobec stanu dziewczynki konieczna okazała się natychmiastowa operacja. Po trwającym kilka godzin zabiegu stan dziewczynki na całe szczęście uległ znaczącej poprawie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik nie wytrzymała i podsumowała w ostrych słowach Jacka Kurskiego. Sytuacja, jakiej nie było
2. Minister finansów zgadza się na nowy podatek. Ujawnił już nawet, kiedy opłata wejdzie w życie

Śląska policja rozpoczęła tymczasem akcję poszukiwawczą podejrzanej o usiłowanie zabójstwa 46-latki. We wtorek policjanci otrzymali zgłoszenie od mężczyzny, który rozpoznał kobietę, przejeżdżając obok jednego z przystanków w Chrzanowie.

Po telefonie odebranym przez przedstawicieli KMP w Jaworznie o pomoc poproszono funkcjonariuszy ze wspomnianego Chrzanowa. Wkrótce 46-latka została zatrzymana przez mundurowych. "Jeszcze raz dziękujemy świadkowi, który rozpoznał ze zdjęcia poszukiwaną kobietę i zapobiegł tym samym jej dalszej ucieczce", czytamy w oficjalnym komunikacie przedstawicieli policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Agata Duda mówi, że zamiast z mediami, rozmawia z Polakami. Co przez ostatnie 5 lat zrobiła pierwsza dama?
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: jaworzno.slaska.policja.gov.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News