Jarosław Kaczyński. wikipedia.orgŹródło: wikipedia.org
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Grudnia 2019

Jarosław Kaczyński wybudził się z narkozy. Miał gości

Jarosław Kaczyński trafił wczoraj do szpitala, gdzie poddał się operacji. Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska w rozmowie z RMF FM zaznaczyła, że zabieg planowany był od dawna, a cały proces przebiegł pomyślnie.

Jak informawaliśmy wczoraj, Prezes Prawa i Sprawiedliwości trafił do szpitala. Mimo że oficjalnej informacji jak dotąd brak, media przypuszczają, że chodziło o zabieg wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, który uginający się pod natłokiem obowiązków Kaczyński odkładał od wielu miesięcy.

Jarosław Kaczyński wybudził się po zabiegu. "Wszystko idzie w dobrym kierunku".

Kaczyńki informował dziennikarzy, że po jesiennych wyborach podda się zabiegowi wszczepienia endoprotezy. – Muszę niestety to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie – mówił.

Jarosław Kaczyński właśnie trafił do szpitala, czeka go operacja. Ból nie pozwolił na zwłokęJarosław Kaczyński właśnie trafił do szpitala, czeka go operacja. Ból nie pozwolił na zwłokęCzytaj dalej

Małgorzata Gosiewska, zapytana o stan zdrowia prezesa, zapewnia że zabieg się udał i "wszystko idzie w dobrym kierunku". – Z tego, co wiemy, (Jarosław Kaczyński - przyp. red.) jest po operacji, wszystko przebiegło dobrze – powiedziała w rozmowie z RMF FM.

Prezes PiS mógł liczyć na najlepszą opiekę oraz odwiedziny znakomitych gości.

– Nad wszystkim czuwali najlepsi lekarze z ministrem zdrowia na czele. Operacja trwała około dwóch godzin. We wtorek rano prezes był już w świetnej formie. Dostaje leki przeciwbólowe i dochodzi do siebie – pisze Wirtualna Polska.

Jak donoszą media, Kaczyńskiego odwiedził minister zdrowia Łukasz Szumowski. Minister miał spędzić w szpitalu około godziny.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Emerytury mogą być wyższe w grudniu. W życie wchodzą nowe limity

2. Poznajecie ją? Nastolatka wyszła z domu we wtorek. Może przemieszczać się z 50-letnim mężczyzną

3. Duchowni wiedzieli o skłonnościach Paetza! Druzgocące zarzuty

4. Były dziennikarz TVN Kamil D. znowu zatrzymany. Ale tym razem za coś innego

5. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy

6. Błyskawiczne w wykonaniu ciasto z twarogiem. Każdy kawałek rozpływa się w ustach

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News