Jarosław Kaczyński jest po poważnej operacji kolana. Teraz przyjmuje mocne leki przeciwbólowe. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 6 Grudnia 2019

"Nie chcemy, żeby cierpiał". Jarosław Kaczyński przyjmuje bardzo mocne leki

Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w szpitalu, jest bowiem po poważnej operacji kolana. Przebiegła ona dobrze i bez komplikacji, natomiast prezes PiS musi teraz przyjmować bardzo mocne leki przeciwbólowe - mówią bliscy z otoczenia polityka.

Według najnowszych doniesień, Jarosław Kaczyński w najbliższym czasie ma opuścić szpital w podwarszawskim Otwocku. Jest po operacji wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Po wyjściu ze szpitala czeka go jeszcze wielotygodniowa rehabilitacja, a obecnie jest na silnych lekach przeciwbólowych. Wiadomo, że przez mniej więcej dwa miesiące Jarosław Kaczyński będzie musiał chodzić o kulach i w specjalnej szynie. Całkowite odstawienie kul i swobodne, komfortowe poruszanie się przewidziane jest dopiero za około trzy miesiące.

Banaś pogrywa sobie z Kaczyńskim. Wyprowadził go z równowagi słowami o zmarłym bracieBanaś pogrywa sobie z Kaczyńskim. Wyprowadził go z równowagi słowami o zmarłym bracieCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński faszerowany lekami

- To była poważna operacja i Jarosław Kaczyński bierze leki przeciwbólowe, bo to kolano go jeszcze mocno boli. Nie chcemy, żeby cierpiał. Najgorsze było 48 godzin po operacji - powiedział dla "Super Expressu" inny ważny polityk z partii Kaczyńskiego, który chce pozostać anonimowy.

Polityk PiS w rozmowie z "Super Expressem" przekonuje także, że Jarosław Kaczyński do czasu wyborów prezydenckich będzie już z pewnością sprawny.

Prezes Kaczyński długo odkładał tę operację, choć cierpiał z powodu bólu kolana już od dłuższego czasu. Jednak polityka jest niekiedy dla polityków ważniejsza niż własne zdrowie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nie żyje Janusz Dzięcioł. Gwiazdor zginął w tragicznym wypadku samochodowym

2. Co za wyrok! Polityk PiS będzie musiał wpłacić 5 tys. zł na rzecz znienawidzonej przez partię organizacji

3. TVN znowu z Jurkiem Owsiakiem. Jest oficjalna decyzja

4. Prezydentowi Sopotu puściły nerwy po pytaniu TVP. Mamy nagranie awantury

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Polsat podaje porażające szczegóły tragedii, w której zginął Janusz Dzięcioł. Wyjątkowo straszna śmierć