Jarosław Kaczyński. FlickrŹródło: Flickr
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 5 Grudnia 2019

Banaś pogrywa sobie z Kaczyńskim. Wyprowadził go z równowagi słowami o zmarłym bracie

Jarosław Kaczyński miał być rozsierdzony po dzisiejszym oświadczeniu Mariana Banasia. Prezes NIK odwołał się do śp. Lecha Kaczyńskiego. Według Mariusza Kamińskiego - zrobił to celowo, aby wyprowadzić polityka z równowagi.

Marian Banaś nie schodzi ze świecznika, od chwili, kiedy "Superwizjer" ujawnił jego relację z krakowskim półświatkiem. W kamienicy, którą prezes NIK otrzymał od żołnierza AK, wynajmowane były pokoje na godziny. Oferujący lokale poniżej ceny rynkowej Banaś mógłby się wybronić, gdyby nie fakt, że w materiale uchwycono wykonującego do niego telefon gangstera.

Jantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykreJantar nie ucieszyłyby obecne wydarzenia w jej rodzinie. Bardzo przykreCzytaj dalej

Jakby tego było mało "Rzeczpospolita" ujawniła, że Akradiusz B., współpracujący blisko z Banasiem w Ministerstwie Finansów, mógł kierować mafią VAT-owską. CBA zainteresowało się oświadczeniami majątkowymi prezesa NIK. Po przedstawieniu ich Mateuszowi Morawieckiemu, z Banasiem rozmawiać miał Jarosław Kaczyński i Mariusz Kamiński. Politycy domagali się dymisji prezesa. Ten jednak nie uległ naciskom.

Jarosław Kaczyński wściekły na Banasia

Banaś wygłosił oświadczenie, w którym zapewnia, że stał się ofiarą brutalnej gry i nie ustąpi - będzie bronił swojego dobrego imienia. Niespodziewanie powołał się na słowa Lecha Kaczyńskiego.

- Podwaliny pod nowoczesną ideę niezależnej kontroli państwowej położył już w latach 90. prezes Izby śp. Lech Kaczyński - powiedział.

Zdaniem Michała Kamińskiego, prezes NIK doskonale wiedział co robi, sięgając po kartę zmarłego brata Jarosława Kaczyńskiego. Miał zrobić to celowo, po to, aby rozsierdzić polityka.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Co najmniej dziwne. Były mąż Marty Kaczyńskiej skomentował wygląd Pawłowicz

2. Toruń czeka paraliż. Winny Tadeusz Rydzyk

3. Kolejny "mistrz kierownicy". Policja publikuje bulwersujące nagranie, ku przestrodze

4. Ksiądz oskarżony o pedofilię. Wyrok sądu woła o pomstę do nieba

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News