Daniel Olbrychski w wywiadzie wyznał, że Maria Kaczyńska nie we wszystkim zgadzała się ze swoim szwagrem. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Listopada 2019

Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze

Jarosław Kaczyński, to postać, która budzi w naszym kraju tyle samo kontrowersji, co zaciekawienia. Jedni go kochają, inni niekoniecznie. Jednym z gości Moniki Jaruzelskiej, w programie "Towarzyszka Panienka", był Daniel Olbrychski. Wywiad zakrawał także o tematy polityczne. To, co wyjawił Olbrychski, szokuje i intryguje.

Daniel Olbrychski jest jednym z najwybitniejszych polskich aktorów. Zagrał w wielu cenionych i kultowych produkcjach polskiego kina. Podczas rozmowy z Moniką Jaruzelską nie obyło się bez tematów politycznych. W pewnym momencie Olbrychski powiedział ciekawe zdanie na temat Śp. Marii Kaczyńskiej i jej stosunku do poglądów i działań jej szwagra - Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że kobieta nie we wszystkim się z nim zgadzała.

O czym w głębi duszy marzy Jarosław Kaczyński? Zapomniane nagranieO czym w głębi duszy marzy Jarosław Kaczyński? Zapomniane nagranieCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński i Maria Kaczyńska nie zawsze byli zgodni

Daniel Olbrychski znany jest ze swojej krytyki wobec obecnej władzy i wobec samego Jarosława Kaczyńskiego. Okazuje się, że inne, cieplejsze zdanie ma na temat jego szwagierki. Ta zaś, jak przekonuje Olbrychski, też nie we wszystkim się z nim zgadzała i nie zawsze podobały jej się jego pomysły.

- Pani Maria Kaczyńska była fantastyczną osobą, która też by się jeżyła na wszystko, co jej szwagier wyprawia - wyznał Olbrychski w programie Moniki Jaruzelskiej.

- Już za życia się jeżyła (...) To, co proponuje nam PiS to jest czysty bolszewizm, wspierany przez polski kościół - dodał.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zrozpaczona właścicielka szuka swojego pupila. Wyznaczyła bardzo wysoką nagrodę

2. Wiele osób zdążyło o niej zapomnieć. Gayga miałaby dziś 65 lat

3. Sonda uliczna: Czy Polki i Polacy mają świadomość, ile zwierząt ginie na futra?

4. Wąsik nowym wiceszefem MSWiA. Przypominamy najbardziej absurdalną aferę z jego udziałem. "Jestem gapą, nie złodziejem"

5. Ojciec zszedł do piwnicy po ziemniaki, za nim żona, syn i babcia. Wszyscy nie żyją przez jeden błąd, który popełnia wielu z nas

6. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie