Matka Jarosława i Lecha Kaczyńskich wyjawiła tajemnicę
Źródło: pikio.pl
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 19 Listopada 2019

Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem

Jarosław Kaczyński, mimo swojego sędziwego wieku, do dziś pozostaje kawalerem. Prezes Prawa i Sprawiedliwości nie związał się z żadną kobietą ani nie stanął nigdy na ślubnym kobiercu. Przypuszczenia, co może być tego powodem, przed laty wyjawiła jego matka w niezwykle szczerej rozmowie z dziennikarzami "Wprostu".

Od śmierci Pani Jadwigi Kaczyńskiej minęło już prawie 6 lat, ale jej osoba wciąż ciekawi wielu ludzi. Kobieta przed laty udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla tygodnika "Wprost". Podzieliła się w nim prywatnymi opowieściami z jej życia i historią jej miłości. Między innymi powiedziała o swoim wybranku. Jak się okazało przed związaniem się z przyszłym mężem, kobieta była zaręczona z Panem Leszkiem Jastrzębskim. Mało kto wie, że to właśnie po nim otrzymał imię późniejszy prezydent Polski - Lech Kaczyński. Kobieta postąpiła tak podobno z ogromnego sentymentu do Pana Leszka, a jej mąż, Rajmund Kaczyński, wyraził na to zgodę.

Tego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaTego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaCzytaj dalej

Polityka - największa i bezkonkurencyjna miłość Jarosława Kaczyńskiego

W dalszej części wywiadu wyjawiła także przypuszczany przez nią powód, dlaczego Jarosław Kaczyński pozostał kawalerem. Zdaniem matki syn chciał w pełni poświęcić się swojej wielkiej pasji, którą w jego przypadku okazała się polityka i to ona wygrywała ze wszystkimi potencjalnymi kadydatkami na żonę.

- Rozmawiałyśmy często z siostrą. A on tylko się śmiał. I do dziś się śmieje, a ja już teraz robię to razem z nim. On nie jest jedynym starym kawalerem w rodzinie. Dziadek Janek i dziadek Stasiek też się nie ożenili. Kiedyś bardzo chciałam, żeby założył rodzinę, ciągle śniły mi się suknie ślubne. Miałam nawet wrażenie, że była taka pani... Ale nie pewna posłanka, o której pisały media, tylko pani muzykolog. Prawda była zupełnie inna, niż opisywała to prasa. (...) Polityka nie znosi rywalek - opowiadała przed laty Jadwiga Kaczyńska dla "Wprost".

Jarosław Kaczyński był niezwykle związany ze swoją matką, która, jak można przypuszczać, była najważniejszą kobietą w jego życiu. Jej śmierć była bez wątpienia dla niego wielkim ciosem.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nowe nazwiska na giełdzie wyborczej. Są zaskoczenia

2. Chwilę przed finałem Jurek Owsiak ujawnia kulisy walki o emisję WOŚP w TVP. „Co się tam u Was dzieje?"

3. Abp Głódź poświęcił kolejną placówkę. "Nie był zaproszony"

4. 98-letnia kobieta anioł z warszawskich Bielan. Poświęciła się dla kotów

5. Czeka nas seria dramatycznych zdarzeń. Jackowski przewidział losy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów