Jarosław Kaczyński i jego zastępca Adam Lipiński podpadną Tadeuszowi Rydzykowi?. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 9 Grudnia 2019

Zastępca Kaczyńskiego będzie miał kłopoty? Powiedział co uważa o Rydzyku

Jarosław Kaczyński żyje z o. Rydzykiem w bardzo dobrych relacjach. Tego, co powiedział zastępca Kaczyńskiego raczej nikt się nie spodziewał. Słowa te mogą mocno ochłodzić relacje między bardzo ważną częścią partii rządzącej, a środowiskiem Radia Maryja i samym Tadeuszem Rydzykiem.

Bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego - jego zastępca, wiceprezes PiS - Adam Lipiński, w luźnej rozmowie z Piotrem Lekszyckim i Kamilem Szewczykiem w programie "Politycy od kuchni" otworzył się chyba za mocno i wyznał, co naprawdę myśli o radiu Rydzyka. Dyrektor Radia Maryja na pewno nie będzie zadowolony z tych słow. Warto zaznaczyć, że Adam Lipiński to nie tylko zastępca Jarosława Kaczyńskiego w jego partii, a także człowiek uchodzący za jego prawą rękę. Bywa nazywany nawet "trzecim bliźniakiem", o czym najlepiej może świadczyć jego pozycja w PiS. Czy oberwie mu się za zbyt szczere wyznanie w programie?

Radio Maryja wspiera modlitwą przemoc wobec kobiet? Niech nas ktoś obudziRadio Maryja wspiera modlitwą przemoc wobec kobiet? Niech nas ktoś obudziCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński będzie się wstydził przed Rydzykiem za słowa swojego zastępcy?

Dziennikarze programu "Politycy od kuchni" Super Expressu, zapytali Adama Lipińskiego, czy słucha Radia Maryja. Zastępca Kaczyńskiego nie zamierzał oszukiwać, postawił na sto procent szczerości. - Tych klimatów nie łapię - wyznał.

Lipiński wyznał m.in., że dla niego w radiu ojca Rydzyka jest za mało muzyki. Na dodatek ta, która czasem jest puszczana, nie do końca mu się podoba. - Muzyka religijna średnio mi odpowiada - przyznał.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Nowy Misiewicz? Gliński zatrudnił asystenta, którego CV zwali was z nóg

2. Jędraszewski porównany do Himmlera. Może ponieść konsekwencje

3. O ile wzrośnie akcyza? Szykujcie się na podwyżki

4. Cała Polska poszukuje nastolatki. Może być w poważnym niebezpieczeństwie

5. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz

6. Dziewczyna żegna umierającego chłopaka po raz ostatni. Zdjęcie ich spotkania jest porażające, nie da się go zapomnieć