Jarosław Kaczyński nie miał przyjemnego Halloween
Źródło:twitter/wolne media
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 1 Listopada 2019

Nocne zamieszanie pod domem Kaczyńskiego. Musiała interweniować policja

Jarosław Kaczyński musiał być zaskoczony, kiedy w halloweenowy wieczór usłyszał zamieszanie pod swoim domem. Grupa aktywistów z Lotnej Brygady Opozycji postanowiła zrobić prezesowi PiS "psikusa".

Członkowie grupy swoim happeningiem postanowili oczywiście nawiązać do tradycji związanej z Halloween. Byli przebrani w upiorne stroje, takie jak ten, imitujący wizerunek posępnego żniwiarza czy nóż wbity w głowę.

Ksiądz z Bełchatowa podczas mszy wezwał policję do 13-letniego chłopca. Kuriozalny powódKsiądz z Bełchatowa podczas mszy wezwał policję do 13-letniego chłopca. Kuriozalny powódCzytaj dalej

Happening pod domem Jarosława Kaczyńskiego

Aktywiści zdecydowali, że Jarosław Kaczyński zamiast "cukierka" otrzyma "psikus". Pojawili się więc wieczorem pod jego domem na warszawskim Żoliborzu i na ogrodzeniu powiesili plakat z Donaldem Tuskiem. Widniał na nim napis: "Ja, prezes Kaczyński będę głosował na Tuska".

Na miejscu szybko pojawiła się policja.

- Otrzymaliśmy kilka zgłoszeń od kilku osób, że w rejonie ulicy Solskiego przemieszcza się grupa osób, która swoim zachowaniem wzbudza zainteresowanie. Te osoby według zgłaszających miały również robić coś przy ogrodzeniach. Pojechaliśmy to sprawdzić - relacjonował dla "Faktu" asp. Kamila Szulc z komisariatu policji na Żoliborzu.

Obecni na miejscu funkcjonariusze nie stwierdzili żadnego przestępstwa ani wykroczenia.

Film możecie zobaczyć tutaj:

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News