Jarosław Kaczyński. FlickrŹródło: Flickr
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 31 Grudnia 2019

Donald Tusk do Kaczyńskiego: Uśmiechnij się, Jarosławie

Jarosław Kaczyński jest adresatem życzeń, jakie za pośrednictwem Twittera, złożył mu Donald Tusk. Były przewodniczący Rady Europejskiej nie odpuścił sobie uszczypliwości.

Tusk zapowiedział, że w sylwestrową noc wypije toast za zdrowie Kaczyńskiego. Nie jest tajemnicą, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jakiś czas temu przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Zwlekał z tym do ostatniej chwili a po wyjściu ze szpitala, mimo zaleceń lekarzy, ani myślał odpocząć. Od razu, choć o kulach, wrócił do sejmu.

Jurek Owsiak złożył niepokojące życzenia. Jurek Owsiak złożył niepokojące życzenia. "Niewyobrażalna tragedia, do dziś nie wyjaśniona"Czytaj dalej

Życzenia zdrowia odebrałby więc z radością, gdyby nie fakt, że pochodzą one od jego politycznego oponenta. Zwłaszcza, że w tym samym wpisie Tusk wbił prezesowi szpilę.

Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony z życzeń

- Kto wie, może przed nami też piękne lata dwudzieste? Życzę tego wszystkim bez wyjątku. Uśmiechnij się, Jarosławie, o północy - wzniosę wtedy toast też za twoje zdrowie. PS. Po raporcie Anodiny przerwałem urlop natychmiast, chociaż też kocham narty - napisał na Twitterze Donald Tusk.

Szef Europejskiej Partii Ludowej odniósł się w swoich słowach do postawy Andrzeja Dudy, w obliczu rodzącego się kryzysu dyplomatycznego na linii Polska-Rosja. Podczas gdy media i politycy pozostają wyjątkowo zmobilizowani w komentowaniu skandalicznych słów Władimira Putina, który zanegował udział ZSRR w okupacji Polski i rozpętaniu II Wojny Światowej, prezydent zdaje się być bierny. Oświadczenie w sprawie konfliktu złożył bowiem za pośrednictwem szefa swojego gabinetu, Krzysztofa Szczerskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć

3. "Mamy dowody na to, że TVP rozpowszechnia treści przestępcze". Telewizja Polska może mieć bardzo poważne kłopoty

4. Specyficzna uroczystość w polskiej podstawówce. Dzieci przebrane w pasiaki, gazowanie

5. Ciemna strona kardynała Dziwisza. Będzie musiał tłumaczyć się z przeszłości

6. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News