Jarosław Kaczyński Rajmund Kaczyński. (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 31 Lipca 2020

Jarosław Kaczyński skrywał przed światem tajemnicę? Prawda ujrzała światło dzienne: "Ojciec był przeciwny związkowi"

Jarosław Kaczyński od wielu lat zmaga się z samotnością. Problem prezesa Prawa i Sprawiedliwości stał się przyczyną wielu przytyków i obraźliwych żartów. Była posłanka PiS w 2010 roku przekazała informacje na temat niespełnionej miłości znanego polityka. Po 10 latach doniesienia ponownie obiegły media.

Wyjaśnijmy, że polityk Zjednoczonej Prawicy od wielu lat pada ofiarą przykrych sytuacji. Fakt, że nie zawarł on związku małżeńskiego, dał złośliwcom powód do wielu żartów. Wielokrotnie w mediach wyśmiewano skandalizującego posła ze względu na jego stan cywilny. Trzeba przyznać, że działalność Jarosława Kaczyńskiego budzi wiele kontrowersji. Pamiętajmy jednak, aby osoby publiczne oceniać z perspektywy ich czynów, a nie sytuacji osobistej. Okazuje się, że znany działacz może leczyć złamane serce.

Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wieluJoanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wieluCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński rozstał się z ukochaną na życzenie ojca? "Hanka, ja to już się nie ożenię"

10 lat temu udzielił on wywiadu dla magazynu "Gala". W rozmowie z dziennikarzem wyznał, że w młodości przeżywał wielką miłość. - Mówię to raz i nie chcę do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej decydowali się na małżeństwo. Mogę tylko powiedzieć, że jestem z tą osobą w rzadkich, ale ciepłych kontaktach po dziś dzień - deklarował Jarosław Kaczyński dla "Gali". Nie chciał zdradzić szczegółów dotyczących rozstania oraz jego przyczyn. Te doniesienia przekazała ówczesna posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Elżbieta Jakubiak. Wiele wskazuje na to, że doszło do niego przez wzgląd na interwencje Rajmunda Kaczyńskiego.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

Okazuje się, że kontrowersyjny polityk do dziś nie chcę rozmawiać na temat swoich przeżyć emocjonalnych. Więcej informacji na ten temat przekazała Elżbieta Jakubiak. - Rozstał się z wybranką serca, bo jej ojciec był przeciwny temu związkowi, nie chciał, żeby się spotykali. Ale więcej nie chciał na ten temat Jarosław Kaczyński rozmawiać - przekazała "Super Expressowi" ówczesna posłanka. Oznacza to, że lider Zjednoczonej Prawicy po wielu latach zwierzał się ze swoich doświadczeń partyjnym kolegom. Nie wiemy jednak, kto skradł serce przewodniczącego obozu władzy.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
2. Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?
3. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz

Jarosław Kaczyński miał przechodzić przez wiele związków damsko-męskich. Przyjaciółka rodziny prezesa, Hanna Foltyn-Kubicka utrzymuje kontakt z politykiem od 30 lat. Kobieta przyznała, że polityk jeszcze w 2000 roku zrezygnował z zakładania rodziny. - Znam Jarosława od 30 lat. Wiem, że raz był bardzo zakochany. Miał też związki z kobietami bardziej lub mniej udane. Ale już 10 lat temu powiedział mi: Hanka, ja to już się nie ożenię. Przecież człowiek w tym wieku ma już swoje przyzwyczajenia i ciężko byłoby je zmienić - deklarował bliska znajoma polityka w 2010 roku dla "Super Expressu".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Koronawirus w Westfield Arkadia. Potwierdzono zakażenie u pracownika sklepu
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. Tata kupił córce samochód w prezencie. Kilka dni później znalazł porażający list w skrytce i zalał się łzami
  5. Gigantyczny pożar w polskim mieście, wszystko spowite w czarnym, gęstym dymie. Na miejsce szybko ruszyły służby
  6. Wiemy, co z prawie 500 protestami wyborczymi. Sąd Najwyższy wreszcie ujawnia, poznaliśmy
  7. 1,5 tys. osób jest zagrożonych. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce

Źródło: [Magazyn Gala/Super Express]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!