Jarosław Kaczyński. Wikimedia Commons | AargambitŹródło: Wikimedia Commons | Aargambit
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 30 Lipca 2020

Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej

Jarosław Kaczyński nie ma spokoju w swoim domu na warszawskim Żoliborzu. Pod jego willą odbywają się demonstracje przeciwników partii rządzącej oraz samego prezesa PiS. Częstymi gośćmi pod domem prezesa są również dziennikarze oraz paparazzi. Na zdjęciach zrobionych przez Super Express obok figurki Matki Boskiej, stojącej w oknie, zauważono również... zdjęcie prezesa PiS, a dokładniej okładkę gazety Wprost z 2006 roku.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości znalazł się na okładce Wprost w styczniu 2006 roku w związku z decyzją gazety o przyznaniu mu tytułu Człowieka Roku 2005.

Jacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówJacek Kurski się do tego posunął. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułówCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński i jego willa

Super Express przekonuje o konieczności szybkiego remontu żoliborskiej willi w swoim artykule na temat domu prezesa PiS. Przytacza jednak wypowiedź członka rodziny prezesa, który przekonuje, że Jarosławowi Kaczyńskiemu nieśpieszno do tego. -  Na razie nie cieknie prezesowi dach, wszystko się trzyma! Zresztą Jarek nie przywiązuje do takich rzeczy najmniejszej wagi. On jest człowiekiem, który żyje troszkę wyżej niż my wszyscy, to jest człowiek-mózg, to genialny strateg. A może by i chciał by mu zrobiono jakiś mały remont domu z zewnątrz, ale jak mówię, Jarek nawet takich rzeczy nie zauważa – mówi w rozmowie z SE Jan Maria Tomaszewski, kuzyn prezesa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów 2. Rząd przyjął pakiet mieszkaniowy. Tysiące Polaków otrzyma dopłaty do czynszu. Nawet 1500 zł miesięcznie 3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

To właśnie w oknie tej słynnej żoliborskiej willi dostrzeżono zdjęcie samego prezesa. Nie wiadomo, skąd się tam wzięło, jednak bez wątpienia samo wydanie gazety Wprost, z którego pochodzi zdjęcie, można uznać za wyjątkowe. Związane jest wszak z bardzo dobrymi czasami dla prezesa PiS, gdy w 2005 roku jego partia wygrała wybory parlamentarne, a brat prezesa PiS Lech Kaczyński został prezydentem Polski. Prezes PiS bez wątpienia dobrze wspomina zarówno tytuł Człowieka Roku, jak i sam rok 2005.

Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki Wyciekły najnowsze i straszne informacje na temat motywu podpalacza domu bohaterki "Nasz Nowy Dom". Okropne i nieludzkie, poniżej pasaCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński odziedziczył swoją willę po rodzicach. którzy kupili miejsce w bliźniaku w latach 90. W drugim segmencie budynku mieści się obecnie Instytut Lecha Kaczyńskiego oraz pomieszczenia przeznaczone dla ochrony prezesa wynajmowanej z pieniędzy partyjnych.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kilkanaście osób rannych, w tym dzieci. Dramatyczne doniesienia z południowo-zachodniej Polski
  2. Rekordowa liczba zachorowań w Polsce, Ministerstwo Zdrowia ostrzega. Czy wrócą obostrzenia?
  3. Tęczowa flaga na pomniku Chrystusa w Warszawie. Profanacja czy manifest
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Premier dosadnie o powrocie do restrykcji. Jego słowa zaniepokoiły wielu

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!