Jarosław Kaczyński zwołał pilną naradę. (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/EastnewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jakub Kamiński/Eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 22 Maja 2020

Zadziwiające doniesienia, Jarosław Kaczyński wezwał do siebie najważniejszych działaczy PiS. Ważą się losy Andrzeja Dudy?

Jarosław Kaczyński zdaje sobie sprawę, że opozycja zaczyna deptać mu po piętach. Zaskakująca decyzja liderów Koalicji Obywatelskiej o zmianie swojego reprezentanta w nadchodzących wyborach prezydenckich znacznie wpłynęła na wyniki sondaży. Rafał Trzaskowski wciąż walczy o wejście do drugiej tury z Andrzejem Dudą. Jak donoszą media, stało się to tematem pilnej narady w siedzibie PiS-u.

Wybory prezydenckie non-stop zaskakują nas nagłymi zwrotami akcji. Jeszcze do niedawna byliśmy przekonani o reelekcji Andrzeja Dudy. Przypomnijmy, że jedynie Aleksander Kwaśniewski sprawował urząd przed dwie kadencje. Jak się okazało, dobrze poprowadzona kampania Szymona Hołowni dała szansę na wymuszenie drugiej tury. To właśnie on miał wejść do niej wspólnie z przedstawicielem Prawa i Sprawiedliwości. Jednak od momentu wejścia do gry Rafała Trzaskowskiego nic nie jest już pewne. 

Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiąceBardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiąceCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński zadecyduje o przyszłości Andrzeja Dudy

Zamieszanie wokół ostatnich sondaży wywołało natychmiastową reakcję obozu Zjednoczonej Prawicy. Wciąż trwa zbieranie tak zwanych haków na włodarza Warszawy. Przedstawiciela Platformy Obywatelskiej atakują też sztabowcy Hołowni oraz Biedronia. W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości zwołano pilną naradę. Jej tematem było nadchodzące głosowanie, w którym wybierzemy głowę naszego państwa. Jak alarmuje Super Express, na spotkaniu stawili się najwyżej postawieni przedstawiciele prawicowej koalicji. Ryszard Czarnecki, Adam Bielan, Marek Suski to tylko część z wymienianych nazwisk. 

- Narasta wielka obawa, że Andrzej Duda może przegrać te wybory dlatego chcemy zmobilizować regionalne struktury do potężnej pracy w terenie - przekazał medium jeden z uczestników spotkania.

- Prezes Jarosław Kaczyński przedstawi plan kampanii ale też to, co będzie po kampanii. Jarosław Kaczyński zawsze myśli pięć kroków do przodu i to go różni od opozycji, która czasem myśli krok do przodu a czasem krok do tyłu - tłumaczył za to Ryszard Czarnecki.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiające doniesienia, Jarosław Kaczyński wezwał do siebie najważniejszych działaczy PiS. Ważą się losy Andrzeja Dudy?
2. Ile zarabia Magdalena Ogórek? Kwoty robią naprawdę olbrzymie wrażenie

Z deklaracji SE wiemy, że tematem burzliwych rozmów był przebieg kampanii Andrzeja Dudy. Najnowsze doniesienia wskazują, że prezes PiS-u nie jest zadowolony z ostatnich poczynań swojego reprezentanta. Coraz częściej słyszymy plotki o możliwej wymianie przedstawiciela partii rządzącej. Choć oficjalnie każdy zaprzecza takiemu rozwiązaniu, to na własnej skórze przekonaliśmy się, jak bardzo zaskakujące mogą być działania wyborcze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy uważasz, że obowiązek noszenia maseczki powinien zostać zniesiony?
  2. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich

Źródło: Super Express