jarosław kaczyński. Youtube.com/Prawo i SprawiedliwośćŹródło: Youtube.com/Prawo i Sprawiedliwość
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 19 Marca 2020

Jarosław Kaczyński się boi? Powodem udział we mszy "Nikt tego głośno nie powie"

Jarosław Kaczyński to bardzo kontrowersyjny polityk. Wielu obserwatorów życia politycznego uważa go za najważniejszą osobę w państwie, która zakulisowo wszystkim steruje. Odkąd do Polski dotarł koronawirus politycy partii rządzącej martwią się o prezesa PiS.

Prezes PiS nie do końca wykazał się odpowiedzialnością. W niedzielę wziął udział w mszy świętej oraz odwiedził grób Lecha i Marii Kaczyńskich.

Zatrważające słowa Morawieckiego: Zatrważające słowa Morawieckiego: "Do wszystkich państwa kieruję ten apel"Czytaj dalej

Jarosław Kaczyński i jego zdrowie. Przedstawiciele PiS mają obawy

W rozmowie z Wirtualna Polską przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości zostali spytani o koronawirusa i Kaczyńskiego. Pytania dotyczyły m.in. czy prezes zrezygnował z aktywności, czy miał kontakt z kimś zarażonym, czy przeszedł kwarantannę oraz czy na siebie uważa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ilu Polaków zachoruje przez wirusa? Minister zdrowia ujawnił swoje prognozy
2. Koronawirus. Tłumy nad Wisłą. Piją z jednej butelki, ćwiczą na siłowni

Przedstawiciele PiS udzielili odpowiedzi bardzo ogólnikowo, choć w jakimś stopniu może to budzić niepokój, zwłaszcza wśród ich zwolenników.

"Partia Prawo i Sprawiedliwość oraz jej kierownictwo stosuje się do wszystkich zaleceń i obostrzeń wynikających z wprowadzonego na terenie Polski stanu zagrożenia epidemicznego. Wszystkie obowiązki wynikające z obowiązujących regulacji zostały wdrożone i są przestrzegane. Jako politycy podlegamy takim samym ograniczeniom jak każdy obywatel i nie ma tu żadnych wyjątków" – udzieliło informacji biuro prasowe PiS.

Podczas rozmowy WP ze znanym politykiem PiS można wywnioskować, że martwią się nie tylko o zdrowie prezesa, ale również o jego nierozważne postępowanie.

– Po tym, jak koronawirus dotarł do rządu, wszyscy żyją w większym lub mniejszym niepokoju. O Jarosława martwi się każdy, choć nikt tego głośno nie powie – mówili przedstawiciele władzy PiS.

Polityk PiS opowiedział też, że Jarosław mimo możliwości skorzystania z mszy transmitowanej w mediach, wolał narazić swoje życie i zdrowie, aby pójść do kościoła.

- Nie jesteśmy w stanie przekonać go do zmiany zdania w tak osobistych sprawach i wrażliwych sytuacjach - dodał przedstawiciel PiS.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski rozmawiał z Cristiano Ronaldo. Zdradził, co powiedział mu Portugalczyk
  2. Ważny komunikat ministra obrony narodowej. Rząd podjął kluczową decyzję w sprawie udziału wojska
  3. Był zakażony, przyjął co najmniej 30 pacjentek. Sanepid pilnie ich poszukuje
  4. Przełomowy dzień dla pacjenta “zero”. “Światełko w tunelu”, doskonałe wieści
  5. Lidl zdecydował się na ważny krok. Zmiany w płatnościach, każdy klient powinien o nich wiedzieć
  6. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News