Jarosław Kaczyński epidemia. Wikimedia Commons / KPRMŹródło: Wikimedia Commons / KPRM
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 19 Marca 2020

Nierozsądne? Bliski współpracownik ujawnia, co Jarosław Kaczyński robi w dobie epidemii

Jarosław Kaczyński zdaje się w ostatnim czasie unikać medialnego rozgłosu. Czym obecnie się zajmuje? W rozmowie z Radiem Plus ujawnił to jego bliski współpracownik.

Jarosław Kaczyński od kilku tygodni zdaje się nie uczestniczyć aktywnie w krajowym życiu politycznym. Jeszcze niedawno nie było bowiem dnia, aby media nie donosiły o jego decyzjach i poczynianiach. Obecnie o prezesie Prawa i Sprawiedliwości nie słyszy się jednak prawie wcale.

Tragiczna sytuacja w mazowieckim szpitalu. Liczne zakażenia, nie ma komu opiekować się pacjentamiTragiczna sytuacja w mazowieckim szpitalu. Liczne zakażenia, nie ma komu opiekować się pacjentamiCzytaj dalej

Kiedy więc minister aktywów państwowych Jacek Sasin pojawił się na antenie Radia Plus, prowadzący wywiad dziennikarz zapytał o to, "gdzie podczas tego największego kryzysu w historii III RP jest lider PiS?". Bliski współpracownik posła stwierdził więc stanowczo, że ten nadal ciężko pracuje i uczestniczy w procesie decyzyjnym, tak jak działo się to jeszcze niedawno.

Jarosław Kaczyński regularnie pracuje poza domem

- Jest szefem naszego obozu politycznego. To naturalne, że działania rządu odbywają się w porozumieniu z większością parlamentarną, z prezesem Kaczyńskim. Pan prezes Kaczyński pracuje codziennie w swoim biurze. Sam miałem okazję 2-3 dni temu z rozmawiać długo o sprawach dotyczących mojego resortu. Nie ma w żadnym wypadku mowy, że jest w tym procesie nieobecny. Jednak najważniejsze żeby działały instytucje państwa, które mają główne narzędzia, przede wszystkim rząd i prezydent i ta aktywność jest bardzo duża - przekazał Sasin.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagranie z akcji polskiej policji. Mężczyźni grozili kobiecie, że ją zakażą. Przerażające sceny w sklepie
2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu

Warto więc przypomnieć, że Kaczyński w ostatnim czasie borykał się z problemami zdrowotnymi, wynikającymi także z wieku. Nie wiadomo, czy aktywna praca poza domem oraz odbywanie licznych spotkań są dla niego całkowicie bezpieczne. Obecnie wszystko najpewniej zależy od tego, jak skutecznie prezes PiS stara się zabezpieczać przed ewentualnym zakażeniem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  2. Grupa krwi a SARS-CoV-2. Co trzeci Polak może być w grupie największego ryzyka
  3. Nie wszyscy wjeżdżający do Polski muszą przejść kwarantannę. Rozporządzenie ministerstwa
  4. Cała prawda o relacji Marty Kaczyńskiej z byłym mężem. Chodzi o córki
  5. Minister Zdrowia zaapelował do Polek i Polaków. Chodzi o kłamstwo wobec lekarzy
  6. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

Źródło: Radio Puls

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News