Jarosław Kaczyński. Jan BIELECKI/East NewsŹródło: Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 18 Czerwca 2020

Czego życzycie Jarosławowi Kaczyńskiemu z okazji urodzin? Możecie się zdziwić, ile lat dziś kończy

Jarosław Kaczyński to jedna z najbardziej znanych postaci polskiej polityki. Nie da się ukryć, że jego nazwisko wywołuje wiele emocji w Polkach i Polakach. Dziś prezes PiS kończy 71 lat, a karierę polityczną rozpoczął po roku 1979. Urodził się dokładnie 18 czerwca w 1949 roku w Warszawie.

Czy prezes PiS znajdzie czas na świętowanie swoich urodzin? Może być to wątpliwe, ze względu na przytłaczającą ilość problemów po ostatniej debacie prezydenckiej. Sondaże nie napawają optymizmem, a kontrowersyjne tezy wymierzone w środowisko LGBT+ tylko wzniecają niechęć do partii i prezydenta.

Tragiczne doniesienia z pogrzebu Jerzego Pilcha, nagle pojawiły się kolejne osoby zakażone. Okazuje się, że jest ich dużo więcejTragiczne doniesienia z pogrzebu Jerzego Pilcha, nagle pojawiły się kolejne osoby zakażone. Okazuje się, że jest ich dużo więcejCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński kończy 71 lat

Polityk, choć mógłby przejść już na emeryturę, nadal aktywnie działa w życiu politycznym. Wielu obserwatorów uważa, że to właśnie on jest osobą decyzyjną i przede wszystkim w jego rękach leżą losy naszego państwa.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kolejna kuriozalna manipulacja TVP Info. Stwierdzenie, jakie padło w jednym z artykułów zwala z nóg, chodzi o Rafała Trzaskowskiego
2. Dramatyczne odkrycie w Bałtyku. Kąpiel może mieć porażające skutki

Jako dziecko, był dość specyficzny. Niezwykle związany z matką i bratem, niekoniecznie kochany i lubiany przez ojca. Po katastrofie lotniczej w Smoleńsku jego życie diametralnie się zmieniło. Stracił najważniejsze dla siebie osoby - brata i jego żonę. Od tego czasu wciąż nie może pogodzić się z ich utratą, a żałoba niestety tkwi w nim nadal, na co mogą wskazywać miesięcznice.

O urodzinach Jarosława Kaczyńskiego pamiętają przede wszystkim regionalne jednostki PiS.

"Bez Niego nie byłoby Wolnej, Suwerennej i Niepodległej Polski. Dziś Prezes Jarosław Kaczyński kończy 71 lat! My życzymy zdrowia, sił, dużo błogosławieństwa Bożego oraz wygranej Andrzeja Dudy w pierwszej turze!"napisano na Twitterze PiS Łódzkie.

"Dziś Pan Prezes Jarosław Kaczyński obchodzi 71. urodziny. Życzymy Panu Prezesowi przede wszystkim zdrowia, a także sił w dążeniu do realizacji założonych planów i wytrwałości w staraniach o Polskę naszych marzeń!" również napisało PiS Opolskie.

A Wy czego życzycie prezesowi PiS?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeden z urzędów wznawia pracę od poniedziałku. Inspektorzy mogą zapukać także do ciebie
  2. Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Susza powoduje absurdalne ceny truskawek. W kilku regionach Polski sytuacja jest bardzo ciężka
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News