Jarosław Kaczyński. Wikimedia Commons
Źródło: Wikimedia Commons
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 14 Lutego 2020

Rodzinne sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Szokująca prawda wyszła na jaw

Jarosław Kaczyński to postać budząca wiele kontrowersji opinii publicznej. Ma on ogromny wpływ na kwestie polityczno-społeczne w naszym kraju i nie tylko. Nie o wszystkim chętnie rozmawia, a do tych tematów należą właśnie sprawy rodzinne. Co prezes PiS wolałby przemilczeć?

Najważniejszą rolę w życiu braci Kaczyńskich przez znaczną część ich życia odgrywała matka. To ona nauczyła ich wszystkiego, łącznie z czytaniem i pisaniem. Zwracała uwagę na ich edukację i bardzo się o nich troszczyła.

Na to wszystko nie do końca przyzwalał Rajmund, ojciec i głowa rodziny. Uważał on, że taki sposób wychowania jest niepoprawny. Często spierał się o to z żoną.

Absurdalny apel o. Rydzyka. Wzywa, aby głosować na prezydenta katolika i ogłosił krucjatę modlitewnąAbsurdalny apel o. Rydzyka. Wzywa, aby głosować na prezydenta katolika i ogłosił krucjatę modlitewnąCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński miał być Magdą

Ojciec Kaczyńskich kochał sport i kobiety. Uwielbiał flirtować i przebywać w towarzystwie płci pięknej. Jego zainteresowania znacznie odbiegały od pasji synów. Miał jednak jedną cechę, która łączyła go z prezesem PiS - dominacja i chęć władzy. Krzymkowski w biografii Jarosława, nazywa go lustrzanym odbiciem.

Atmosfera w domu rzadko kiedy bywała przyjemna. Rajmund żył swoim życiem i mało angażował się w życie rodzinne. Ponadto nie dogadywał się z Jarkiem, ich relacja była bardzo płytka. Jedna z przyjaciółek rodziny nazywała ich ,,dwoma statkami mijającymi się na morzu".

Matka Kaczyńskich zazwyczaj na urlop wyjeżdżała bez męża, razem z dziećmi. Rajmund pracował jako inżynier na Politechnice Warszawskiej i nie miał dla nich czasu. Faworyzował też Lecha, ponieważ był bardziej uległy. Jarosław często polemizował i wdawał się z dyskusje z ojcem. Najprawdopodobniej dlatego tak rzadko o nim wspomina w wywiadach. Jedyne co mówi, to że był "mężczyzną o twardym charakterze".

Nie jest tajemnicą, że lekarz zapowiedział dziewczynkę. Rodzice Kaczyńskich oczekiwali córki i syna. Gdy Jarek przyszedł na świat byli zaskoczeni, ponieważ nawet wybrali juz imię dla córki, Magdalena.

Obserwatorzy życia politycznego często komentują, że właśnie dzieciństwo i relacja z ojcem wpłynęły tak na prezesa PiS. Podobnie, jak u Krystyny Pawłowicz, przeszłość mogła odcisnąć na nim pewnego rodzaju piętno. Niekochany przez ojca, który kwestionował jego męskość, a później przez lata ignorował.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Ponad 20 osób nie żyje, jest wielu poszkodowanych. Tragiczny bilans zwiększa się z każdą godziną