Jarosław Kaczyński. Wikimedia Commons/AargambitŹródło: Wikimedia Commons/Aargambit
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Lipca 2020

Jarosław Kaczyński miał kobietę swojego życia? Okazuje się, że jest ich więcej, niż przypuszczano

Jarosław Kaczyński znany jest z bycia wiecznym kawalerem. Nie zmienia to jednak faktu, że w jego otoczeniu jest wiele kobiet, a część z nich odgrywała bardzo ważną rolę w jego życiu. Pierwsze miejsca należą niezmiennie od lat do jego śp. matki, z którą polityk był bardzo związany oraz do Polski i polityki, którym to poświęcił całe swoje życie. Niektóre z nich miały na lidera partii rządzącej duży wpływ. Oto wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego - sprawdź, kto należy do tego grona.

Jakiś czas temu "Super Express" donosił o "tajemniczej opiekunce" Jarosława Kaczyńskiego, co wzbudziło sporo sensacji i zainteresowania wśród mediów i opinii publicznej. Prezes PiS przechodził wówczas rehabilitację i opiekowała się nim pewna kobieta, przebywając w jego domu. Lider partii rządzącej dochodził do siebie po operacji kolana, miał bowiem zabieg wszczepienia endoprotezy. Jednak jest jeszcze kilka kobiet, które są lub pojawiają się w bliskim otoczeniu prezesa i odgrywają w jego życiu ważną rolę.

Niesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęNiesłychane, co dalej stanie się z Jackiem Kurskim. Wielu może być wściekłych, chodzi o telewizjęCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE: 1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian
 

Jarosław Kaczyński i kobiety jego życia

Na początku można wymienić 3 najważniejsze "kobiety" Jarosława Kaczyńskiego. Jedną z takich jest na pewno jego mama Jadwiga Kaczyńska, która odeszła w 2013 roku. Prezes PiS bardzo przeżył śmierć swojej matki, z którą był bardzo związany. Kobieta pełniła bardzo ważną funkcję w jego życiu i dużo jej zawdzięcza. Była niezaprzeczalnie kobietą numer jeden w życiu Jarosława.

Nagle Kinga Duda otrzymała zadanie specjalne. Czy uda jej się sprostać?Nagle Kinga Duda otrzymała zadanie specjalne. Czy uda jej się sprostać?Czytaj dalej

Polska i poświęcenie polityczne na rzecz ojczyzny, to dla Jarosława Kaczyńskiego niewątpliwie priorytet, któremu poświęcił całe swoje życie, zatem mówiąc o "kobietach" Kaczyńskiego, warto wspomnieć o Polsce.

Ważna dla niego jest także jego kotka, której jest właścicielem i którą opiekuje się od lat, co niejednokrotnie spotkało się ze wszelkimi żartami, docinkami i kpinami.

Przez jakiś czas było głośno o bliskich relacjach Jarosława Kaczyńskiego z posłanką Jolantą Szczypińską. Wszystko zaczęło się w 2005 roku podczas kampanii wyborczej. - Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji - wspomina Jarosław Kaczyński w swojej książce, podkreślając jednak, że nigdy nie darzył Szczypińskiej uczuciem. Ich historia szybko się skończyła.

Janina Goss to bardzo ciekawa postać, która wiele zawdzięcza Kaczyńskiemu, jak i on jej. Prezes PiS zaufał tej kobiecie bezgranicznie. To ona jest tą, która stała przy nim przez dekady jako bliski przyjaciel rodziny. To ona wspierała go w najtrudniejszych chwilach jego życia. Bliscy współpracownicy Kaczyńskiego przyznają, że drzwi prezesa PiS są dla niej zawsze otwarte.

Prof. Jadwiga Staniszkis - prezes podobno najbardziej ceni ją za intelekt oraz podobne poglądy. Jest jedną z niewielu osób, których krytykę prezes bierze sobie do serca. - Podoba się Kaczyńskiemu jako partnerka intelektualna. Mają ten sam kod polityczno-intelektualny, nie muszą sobie tłumaczyć genezy różnych rzeczy. To jest intelektualny flirt - mówił parę lat temu jeden z posłów PiS w rozmowie z "Newsweekiem".

Marta Kaczyńska to bratanica Jarosława, która jest dla niego prawie jak córka. Z bratanicą i jej córkami Ewą i Martyną, prezesa łączy szczególnie silna więź i relacja. Zwłaszcza po śmierci Marii i Lecha Kaczyńskich. Rodzina jest najważniejsza i należy się wspierać, o czym doskonale wie Jarosław Kaczyński.

Jednak najbardziej intrygujący jest fakt, iż Jarosław Kaczyński był kiedyś podobno bardzo zakochany. Jego serce w młodości skradła tajemnicza muzykolog, z którą mało brakowało, a kto wie, czy może nie doszłoby do ślubu. Ich związek nie trwał jednak zbyt długo. - Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem - opisywał w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" wieloletni współpracownik Jarosława Kaczyńskiego. Autor książki sugeruje, że tajemnicza muzykolog to Anna Gruszczyńska-Ziółkowska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Jak Szumowski zmieniał zdanie o maseczkach
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. 17 osób straciło życie nad wodą. Niedziela przyniosła kolejne tragedie