Jarosław Kaczyński. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 13 Lutego 2020

Jarosław Kaczyński i kobiety jego życia. Możecie się zdziwić

Jarosław Kaczyński, mimo sędziwego już wieku, wciąż pozostaje kawalerem. Jednak na brak kobiet w swoim otoczeniu narzekać nie może. Pierwsze miejsca należą niezmiennie od lat do jego śp. matki, z którą polityk był bardzo związany oraz do Polski i polityki, którym to poświęcił całe swoje życie. Jednak jest kilka kobiet z bliskiego otoczenia prezesa, które są lub były dla niego równie ważne. Niektóre z nich miały na lidera partii rządzącej duży wpływ. Oto wszystkie kobiety Jarosława Kaczyńskiego - sprawdź, kto należy do tego grona.

Jakiś czas temu "Super Express" donosił o "tajemniczej opiekunce" Jarosława Kaczyńskiego, co wzbudziło sporo sensacji i zainteresowania wśród mediów i opinii publicznej. Prezes PiS przechodził wówczas rehabilitację i opiekowała się nim pewna kobieta, przebywając w jego domu. Lider partii rządzącej dochodził do siebie po operacji kolana, miał bowiem zabieg wszczepienia endoprotezy. Jednak jest jeszcze kilka kobiet, które są lub pojawiają się w bliskim otoczeniu prezesa i odgrywają w jego życiu ważną rolę.

Koniec skandalicznej historii Elżbiety B. Opiekunka doprowadziła Violettę Villas do śmierci w zaniedbaniuKoniec skandalicznej historii Elżbiety B. Opiekunka doprowadziła Violettę Villas do śmierci w zaniedbaniuCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński i kobiety jego życia

Na początku można wymienić 3 najważniejsze "kobiety" Jarosława Kaczyńskiego. Jedną z takich jest na pewno jego mama Jadwiga Kaczyńska, która odeszła w 2013 roku. Prezes PiS bardzo przeżył śmierć swojej matki, z którą był bardzo związany. Kobieta pełniła bardzo ważną funkcję w jego życiu i dużo jej zawdzięcza. Była niezaprzeczalnie kobietą numer jeden w życiu Jarosława.

Polska i poświęcenie polityczne na rzecz ojczyzny, to dla Jarosława Kaczyńskiego niewątpliwie priorytet, któremu poświęcił całe swoje życie, zatem mówiąc o "kobietach" Kaczyńskiego, warto wspomnieć o Polsce.

Ważna dla niego jest także jego kotka, której jest właścicielem i którą opiekuje się od lat, co niejednokrotnie spotkało się ze wszelkimi żartami, docinkami i kpinami.

Przez jakiś czas było głośno o bliskich relacjach Jarosława Kaczyńskiego z posłanką Jolantą Szczypińską. Wszystko zaczęło się w 2005 roku podczas kampanii wyborczej. - Kiedy zostałem premierem, przyniosła mi róże i się zaczęło. Zaczęło się love story. I ona to złapała. Nie mam o to do niej pretensji - wspomina Jarosław Kaczyński w swojej książce, podkreślając jednak, że nigdy nie darzył Szczypińskiej uczuciem. Ich historia szybko się skończyła.

Janina Goss to bardzo ciekawa postać, która wiele zawdzięcza Kaczyńskiemu, jak i on jej. Prezes PiS zaufał tej kobiecie bezgranicznie. To ona jest tą, która stała przy nim przez dekady jako bliski przyjaciel rodziny. To ona wspierała go w najtrudniejszych chwilach jego życia. Bliscy współpracownicy Kaczyńskiego przyznają, że drzwi prezesa PiS są dla niej zawsze otwarte.

Prof. Jadwiga Staniszkis - prezes podobno najbardziej ceni ją za intelekt oraz podobne poglądy. Jest jedną z niewielu osób, których krytykę prezes bierze sobie do serca. - Podoba się Kaczyńskiemu jako partnerka intelektualna. Mają ten sam kod polityczno-intelektualny, nie muszą sobie tłumaczyć genezy różnych rzeczy. To jest intelektualny flirt - mówił parę lat temu jeden z posłów PiS w rozmowie z "Newsweekiem".

Marta Kaczyńska to bratanica Jarosława, która jest dla niego prawie jak córka. Z bratanicą i jej córkami Ewą i Martyną, prezesa łączy szczególnie silna więź i relacja. Zwłaszcza po śmierci Marii i Lecha Kaczyńskich. Rodzina jest najważniejsza i należy się wspierać, o czym doskonale wie Jarosław Kaczyński.

Jednak najbardziej intrygujący jest fakt, iż Jarosław Kaczyński był kiedyś podobno bardzo zakochany. Jego serce w młodości skradła tajemnicza muzykolog, z którą mało brakowało, a kto wie, czy może nie doszłoby do ślubu. Ich związek nie trwał jednak zbyt długo. - Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem - opisywał w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" wieloletni współpracownik Jarosława Kaczyńskiego. Autor książki sugeruje, że tajemnicza muzykolog to Anna Gruszczyńska-Ziółkowska.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zostały dwa tygodnie złożenie ważnego oświadczenia. Jeśli nie dopełnisz obowiązku ZUS rozpocznie postępowanie

2. Tragiczna wiadomość, nie żyje wspaniały Polak. Uratował dziesiątki istnień, GOPR w żałobie

3. Porażające odkrycie w żołądku psa. Niewyobrażalnie co zrobił mu właściciel

4. Rodzice przerywają milczenie ws. koszmarnych warunków na dziecięcym oddziale. "Trudno wytłumaczyć 2-latkowi, że mama śpi w hotelu"

5. Ohydne żarty polityków PiS. Homofobiczny atak na Roberta Biedronia

6. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News