Jarosław Kaczyński zadebiutował na Tik Toku.. tiktok.com/forummlodychpisŹródło: tiktok.com/forummlodychpis
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 12 Września 2020

Nie żartujemy, Jarosław Kaczyński nagrywa w aplikacji dla młodzieży, na TikToku. Czy już przesadził?

Jarosław Kaczyński najwyraźniej wziął sobie do serca wyniki minionych wyborów prezydenckich i usiłował przeciągnąć na swoją stronę część najmłodszych członków elektoratu. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zadebiutował na TikToku, gdzie namawiał do poparcia inicjatywy ochrony zwierząt. Lider PiS do akcji nominował m.in. premiera Morawieckiego.

Jarosław Kaczyński należy do polityków słynących ze swej skuteczności, co należałoby przyznać niezależnie od naszych sympatii. Wyniki minionych wyborów prezydenckich, w których niewielką różnicą nad Rafałem Trzaskowskim zwyciężył Andrzej Duda, dobitnie pokazały, że preferencje polityczne obywateli przełamały kraj na pół (zarówno terytorialnie, jak i pod względem wieku wyborców). Prezes Prawa i Sprawiedliwości najwyraźniej postanowił postarać się o względy najmłodszej części elektoratu. Lider partii rządzącej wystąpił w dedykowanej młodzieży aplikacji TikTok.

Jarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieJarosław Jakimowicz odpłynął razem z Magdaleną Ogórek na wizji w TVP Info. Aż trudno uwierzyć, że padło na antenieCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński walczy o młodych

Prezes partii rządzącej pojawił się na krótkim nagraniu, które na swoim profilu opublikowało Forum Młodych PiS. Nie jest tajemnicą, że młode pokolenia szczególną uwagę przywiązują do kwestii ekologii czy ochrony praw zwierząt. Do projektu ustawy dotyczącego m.in. zakazu hodowli zwierząt na futra na TikToku odniósł się Jarosław Kaczyński. – Szanowni państwo, to jest naprawdę potrzebne, dzieje się bardzo wiele złego i musimy, każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę – przekazał lider Prawa i Sprawiedliwości.

Dotarli do rodziny, która wzięła udział w Dotarli do rodziny, która wzięła udział w "Nasz nowy dom". Ujawnili wszystkie tajemnice programuCzytaj dalej

– Ja ją popieram z całego serca – mówił Jarosław Kaczyński, obok którego pojawił się wizerunek kota. Polityk do akcji zachęcił również m.in. premiera Rady Ministrów. – Chciałabym nominować dwie osoby: pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego Komitetu Wykonawczego PiS, Krzysztofa Sobolewskiego. Do tego, aby dalej w kierunku działać i aby ta cała akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale przede wszystkim jest potrzebna ludziom. Szczególnie dobrym ludziom – mówił.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Niewybaczalne błędy podczas pieczenia ciasta drożdżowego. Przez nie ciasto nie rośnie
 

"Ruszamy z akcją #StopFurChallenge popierającą #PiątkaDlaZwierząt . Nominujcie i share’ujcie! #stopfurchallenge #trend #animals #dlaciebie", czytamy w opisie widocznym obok nagrania. Przypomnijmy, że o planach wprowadzenia nowego porządku prawnego ochrony zwierząt prezes PiS mówił już przed dwoma laty. Nie brakowało jednak głosów, że Prawo i Sprawiedliwość wycofało się z projektu po interwencji ojca Tadeusza Rydzyka oraz jego bliskiego współpracownika Szczepana Wójcika.

Pamiętacie dziewczynkę, która wygrała Pamiętacie dziewczynkę, która wygrała "Mam Talent"? Dzisiaj jest już nie do poznania, bardzo się zmieniła i wielu może jej nie poznaćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: TikTok