jarosław kaczyński. (zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/East NewsŹródło: (zdj. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/East News
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 9 Lipca 2020

Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych

Jarosław Kaczyński to gorące nazwisko polityki i nie trzeba go nikomu przedstawiać. Prezes PiS na czas wyborów zamilkł i zniknął z mediów. Spekulacji było wiele, łącznie z domysłami o rzekomej emeryturze. Nic bardziej mylnego, ponieważ nie zamierza rezygnować, z tego czym zajmuje się przez całe życie. Postanowił jednak w końcu skomentować sprawy politycznie i społecznie ważne, co nie zachwyci jego przeciwników i może dać wiele do myślenia zwolennikom.

Jak przytacza WP, Kaczyński wypowiedział się na łamach TV Trwam. - Stawka toczy się o przyszłość Polski. 

Restauracje, które upadły po Restauracje, które upadły po "Kuchennych rewolucjach". Czy Magda Gessler jednak nie umie uratować każdego miejsca?Czytaj dalej

Jarosław Kaczyński na łamach Telewizji Trwam

Ostatecznie po długim okresie milczenia, prezes PiS wypowiedział się na łamach Telewizji Trwam, przewidując przyszłość Polski. Czy jego wizja jest zadowalająca?

- Ci, którzy prą do władzy, bo walka nie toczy się tylko o wygraną w wyborach prezydenckich, to są ludzie, którzy kwestionują to, co jest naszą tradycją - powiedział.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. "Proszę, błagam"

2. Prezydent ma koronawirusa. Niepokojące wieści ze świata. Epidemia wymyka się spod kontroli

- Toczy się batalia o przyszłość Polski w bardzo wielu wymiarach - polityki rządzenia, życia społecznego, naszej kultury i jej trwania. Dalej jest kwestia tego, co odnosi się do przyszłości tego narodu. Chodzi o to, by kontynuować te zmiany - mówił. - Jeżeli chodzi o aspekt nauczania, wychowania, chodzi o to, aby kontynuować te zmiany, czy też wrócić do tego, co ma przygotowywać młodego człowieka do życia w społeczeństwie lewicowo-liberalnym - dodał prezes PiS.

Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie Spalony dom nie jest jedyną tragedią w programie "Nasz Nowy Dom", Katarzyny Dowbor. Nie żyje inna uczestniczkaCzytaj dalej

- Najwyższa stawka tych wyborów odnosi się do naszej cywilizacji, naszej kultury, jej trwania jako czegoś żywego, czegoś, co reguluje stosunki społeczne, życie rodzinne - kontynuował. 

Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego, najważniejsza jest polityka prorodzinna i zapewnienie pomocy wszystkim rodzinom z pociechami. - Polityka społeczna ma wspierać rodzinę, ma wspierać tych wszystkich, którzy znajdują się w trudniejszej sytuacji - mówił. 

Nie omieszkał uderzyć w przeciwników: - Nasi polityczni przeciwnicy mogą mówić wszystko, ale wiadomo, że nie dotrzymują swoich zobowiązań. Wiadomo, jakie są ich interesy, ich powiązania - stwierdził. 
 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaskoczeń przy bankomatach ciąg dalszy. Nie tylko nowe banknoty wywołały poruszenie, NBP rozwiewa wątpliwości
  2. Porażające odkrycie w Warszawie. Miał drut wokół bioder
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu

Źródło: [TV Trwam, WP]