Jarosław Kaczyński został zaatakowany przez pewnego znanego księdza.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 8 Kwietnia 2020

Popularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownego

Jarosław Kaczyński najwyraźniej nie należy do grona ulubionych polityków pewnego znanego księdza, który postanowił uderzyć w jego czuły punkt. Wszystko za sprawą postawy prezesa PiS wobec wyborów prezydenckich w dobie panującej epidemii. Przypominamy burzliwe słowa duchownego.

Znany ksiądz Stanisław Walczak wyraźnie nie jest zwolennikiem prezesa PiS. Duchowny nie krył swojego oburzenia wobec postawy Kaczyńskiego i jego poczynań. Poszło głównie o wybory, które szef partii rządzącej chciał przeprowadzić zgodnie z planowanym terminem 10 maja, w czasie szalejącej epidemii wirusa SARS-CoV-2, co stanowiło poważne zagrożenie dla zdrowia i życia Polek i Polaków. Ksiądz nie przebierał w słowach. Uderzył w prezesa PiS naprawdę mocno.

Ważna, nagła propozycja PiS tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich. Pierwszy podpis złożył Jarosław KaczyńskiWażna, nagła propozycja PiS tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich. Pierwszy podpis złożył Jarosław KaczyńskiCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński został zaatakowany przez pewnego znanego księdza. "Za Twoje fanaberie naród płaci krocie"

Ksiądz Stanisław Walczak w kwietniu tego roku zwrócił się do prezesa PiS za pośrednictwem wpisu na Facebooku. Wyciągnął fakty z jego przeszłości, o jakich prezes PiS raczej wolałaby zapomnieć. Te słowa z całą pewnością nie spodobają się Kaczyńskiemu, który m.in. stale podkreśla swoją niechęć do minionego ustroju politycznego oraz miłość do ojczyzny, Boga i Kościoła.

"Tak więc przewodniczysz partii postkomunistycznej, zaadaptowałeś wszystkie metody i mentalność PZPR-u. Tak jak twoi prekursorzy, masz pomiędzy pośladkami większość ludzi. Miejsce to musi być niezmiernie pojemne. Mieści bowiem tysiące wazeliniarzy oraz miliony Polaków. A Tobie jest z tym dobrze, biorąc pod uwagę fakt, że masz dziwne skłonności. Szanuj więc swój zad, siadaj na miękkich fotelach, a jak możesz - śpij na brzuchu" - napisał duchowny.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieoczekiwana akcja ABW w Polsce. W tle ogromne przelewy dla terrorystów, zatrważająca sprawa
2. Dramat koło Częstochowy, wielu rannych. Wiadomości obiegły polskie media

Im dalej w las, tym ksiądz pozwalał sobie na mocniejsze słowa. "Teraz, kiedy świat jednoczy się w walce z wirusem, ty myślisz tylko o w własnym tyłku. I nie dziwię się. Tam musisz pomieścić jeszcze wielu. Wystawiłeś na wyniszczenie setki lekarzy i pielęgniarek. Pamiętasz, że byli ci kolcem w pośladku. Podejmując decyzję ograniczenia dostaw sprzętu ochronnego, realizujesz swój plan: skoro nie pałką, to wykończymy ich wirusem" - dodaje. "Za Twoje fanaberie naród płaci krocie. Jako arcy-tchórz otaczasz się drogą ochroną, jakiej nawet królowie i cesarze nie posiadają" - czytamy w wpisie. "(...) dzisiaj posługujesz się tragedią ludzkości" - zarzuca Kaczyńskiemu znany duchowny.

"W swym zakłamaniu ukradłeś Boga i Kościół dla szerzenia nienawistnego spustoszenia dusz. W tym momencie stałeś się gorszy od twych nauczycieli, komuchów. I tego ci nie przepuszczę" - czytamy w końcówce wpisu księdza Walczaka.

ZOBACZ TAKŻE:

Źródło: Super Express