Jarosław Kaczyński - tajemnice znanego polityka. Andrzej Iwanczuk/Reporter/East NewsŹródło: Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Maja 2020

Nieprzyjemne fakty z przeszłości Jarosława Kaczyńskiego ujawnione. Wolałby ukryć prawdę?

Jarosław Kaczyński jest jedną z najbardziej interesujących postaci polskiej polityki. Lider PiS do dziś próbuje ukryć wiele tajemnic ze swojej przeszłości. Jednak w ostatnim czasie na światło dzienne wyszły informacje, na które wielu z nas czekało od dawna.

Tajemnice z życia prywatnego posła Jarosława Kaczyńskiego stały się obiektem pożądania opinii publicznej oraz polskich mediów. Nie od dziś próbujemy dowiedzieć się o sytuacji prezesa PiS z dzieciństwa czy okresu początków jego kariery politycznej. To, co robi za zamkniętymi drzwiami lider obozu zjednoczonej prawicy od lat stanowi przedmiot wielu plotek. Na światło dzienne wyszły nowe fakty o życiu działacza prawicy, które stawiają jego dalszą karierę pod znakiem zapytania.

Właśnie wprowadzono zmiany, które mają wpływ na codzienne życie. Kolejne obostrzenia zniesione od dziśWłaśnie wprowadzono zmiany, które mają wpływ na codzienne życie. Kolejne obostrzenia zniesione od dziśCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński: Czego nie wiemy o byłym premierze?

Jak podaje redakcja portalu "Super Express", głos w sprawie prywatnego życia warszawskiego posła zajął jego były kierowca oraz osobisty ochroniarz. Tadeusz Kopczyński, bo o nim mowa dysponuje wiedzą, jakiej nie ma prawie nikt w naszym kraju. Z informacji "SE" wiemy, że współpraca obu panów zakończyła się w 1999 roku. Nastąpiło to po głośnym konflikcie z ministrem Wojciechem Jasińskim, który Polkom i Polakom znany jest z pracy w spółce "Srebrna".

- U niego były trzy rzeczy najważniejsze: rodzina, kot Buś i partia. Poza tym nic go nie interesowało. Była np. taka sytuacja, że podjechałem pod dom i wyszła jego mama Jadwiga. "Panie Tadeuszu, pan powie Jarkowi albo niech pan weźmie za niego pensję, bo drugi tydzień nie przyniósł i ja już na życie nie mam" - przytacza na łamach "SE" Kopczyński

DZISIAJ GRZEJE: 1. Szymon Hołownia odpowiada na hejt w bardzo kontrowersyjnych słowach. Czy tak powinien się zachowywać kandydat na prezydenta? (OPINIA)
2. Sejm przyjął zmiany w podatkach. Opozycja alarmuje, przekazanych zostanie zbyt dużo informacji o obywatelach

Ochroniarz byłego lidera "Porozumienia Centrum" powiedział o wartościach, jakimi kierował się jego przełożony. Tłumaczy redakcji "SE", że w czasach ich współpracy najwazniejsza dla posła była partia, jego kot oraz rodzina. Kierowca Kaczyńskiego opowiadał też, że nie raz był upoważniony do odbierania pensji prezesa PiS. Jego zdaniem, gdyby lider Zjednoczonej Prawicy wygrał w totolotka, to całą nagrodę przeznaczyłby na rzecz swojej partii.

- Był czas wypłaty, przychodził główny księgowy i czekał przed drzwiami. Jarek nie miał dla niego czasu. No to wziąłem te pieniądze, wcześniej pani Basia wypisała mi upoważnienie. Pani Jadwiga dziękowała mi później - opowiadał ochroniarz Kaczyńskiego w rozmowie z "SE".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Epidemiolog w ostrych słowach krytykuje lockdown Polski. Drakońskie i niepotrzebne ograniczenia
  2. Ogromna fala krytyki na szkołę jazdy. Kursantom po miesiącach puściły nerwy
  3. Co tam się wydarzyło? Alarmy bombowe w polskich galeriach handlowych, doszło do ewakuacji
  4. Plany wyborcze Kaczyńskiego jednak się nie sprawdzą? Padł nowy termin, jest najbardziej prawdopodobny
  5. Tragiczne doniesienia ze Śląska. 4-miesięczna dziewczynka uratowana w ostatniej chwili, była ofiarą okropnych czynów
  6. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka

Źródło: Super Express

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News