Jarosław Kaczyński prywatnie jest otwartym człowiekiem z poczuciem humoru? Współpracownik prezesa ujawnia.. (zd. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East NewsŹródło: (zd. il.) ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 5 Czerwca 2020

Zastąpił legendarną panią Basię, teraz ujawnia. Jaki prywatnie jest Jarosław Kaczyński?

Jarosław Kaczyński prywatnie jest otwartym, pozytywnym, lubianym człowiekiem z poczuciem humoru? Takie wnioski można bowiem wyciągnąć z wywiadu Michała Wróblewskiego z WP z Michałem Moskalem, szefem Biura Prezydialnego PiS na Nowogrodzkiej, bliskim współpracownikiem prezesa partii rządzącej.

Michał Moskal, dyrektor Biura Prezydialnego PiS oraz warszawski radny, w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski, Michałem Wróblewskim, wyjawił, jaki prywatnie i w oczach osób, które przebywają z nim na co dzień, jest Jarosław Kaczyński. Ta opinia może zaskoczyć wielu.

Absurdalne kazanie księdza trafiło do sieci. Tłumaczył kobietom, co mają ubierać, wielu będzie oburzonychAbsurdalne kazanie księdza trafiło do sieci. Tłumaczył kobietom, co mają ubierać, wielu będzie oburzonychCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński prywatnie jest otwartym człowiekiem z poczuciem humoru? Współpracownik prezesa ujawnia

- Poczucie humoru Jarosława Kaczyńskiego na pewno wpływa na atmosferę pracy na Nowogrodzkiej - przyznał w rozmowie z Michałem Wróblewskim dla WP Michał Moskal, dyrektor Biura Prezydialnego PiS i bliski współpracownik prezesa PiS. Moskal zastąpił kultową już panią Basię, obejmując jej funkcję. Od tego czasu przebywa często w bliskim otoczeniu Kaczyńskiego, widując go niemal codziennie. Czego jeszcze dowiadujemy się z wywiadu dla WP?

- Zastąpił pan w funkcji dyrektora Biura Prezydialnego PiS panią Barbarę Skrzypek, legendarną "panią Basię". Jak wyglądało przejęcie obowiązków i jakie rady przekazała panu pani dyrektor, która pracowała dla Jarosława Kaczyńskiego trzy dekady? - zapytał Michał Wróblewski, dziennikarz WP, na początku rozmowy.

Z odpowiedzi można dowiedzieć się, że Michał Moskal z ówczesną dyrektor Biura Prezydialnego PiS, panią Barbarą Skrzypek znali się i pracowali razem już dużo wcześniej, bo od kilku miesięcy. Przez ten czas obecny szef biura prezesa PiS miał wystarczająco dużo czasu, żeby się zapoznać ze wszystkim obowiązkami i wdrożyć się w nie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
2. Premier Morawiecki podpisał przedłużenie zakazu w Polsce. Kolejne rozczarowanie

Przy tej okazji Michał Moskal zdementował plotki na temat pani Basi i jej wizerunku wykreowanego w serialu "Ucho Prezesa". - Obraz pani dyrektor Skrzypek był w serialu "Ucho Prezesa" wykreowany i nie miał nic wspólnego z prawdą - powiedział w rozmowie z WP. To samo, jak dowiadujemy się z wywiadu, poniekąd tyczy się Jarosława Kaczyńskiego i jego wizerunku w serialu oraz wśród szerokiej opinii publicznej.

- (...) Na pewno od prezesa chciałbym nauczyć się poczucia humoru. To może się wydawać niesamowite dla kogoś, kto zna obraz prezesa wyłącznie z telewizji. Poczucie humoru Jarosława Kaczyńskiego na pewno wpływa na atmosferę pracy na Nowogrodzkiej - wyznał Moskal dla WP. Na pytanie dziennikarza, jaka jest ta praca, odpowiedział krótko i zdecydowanie, że "bardzo dobra". Szef Biura Prezydialnego PiS dodał także, że Jarosław Kaczyński jest otwartą osobą. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GW: Skarbówka zajmuje konta emerytów i rencistów. Mimo odwołań muszą zapłacić zaległości
  2. Smutne informacje ze straży pożarnej. Nie żyje strażak, ogłoszono żałobę
  3. Okrzyknięto go „ulicznym weterynarzem”. Uratował ponad 400 zwierząt, nie chciał pieniędzy
  4. ZUS poniżył chorego na raka. "Kazała mu czytać kartkę na drzwiach"
  5. Radio Maryja promuje oburzające tezy na temat księży wykorzystujących dzieci. "Trzeba powiedzieć dość"
  6. IMGW ostrzega przed burzami. Szczególnie narażeni mieszkańcy dwóch województw

Źródło: Wirtualna Polska