Jarosław Kaczyński powoli traci cierpliwość i jest w konflikcie z Andrzejem Dudą?. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 5 Marca 2020

Jarosław Kaczyński wezwał na spotkanie Dudę i wyszedł z niego wściekły. "Traci cierpliwość"

Jarosław Kaczyński powoli traci cierpliwość i jest w konflikcie z Andrzejem Dudą? Jak donosi "Super Express", prezes PiS miał wyjść z wtorkowego spotkania w nie najlepszym humorze. Spotkanie trwało krótko, a rozmowa miała nie należeć do zbytnio przyjemnych. Pojawiają się nawet głosy, że zostanie wystawiony inny kandydat na prezydenta z ramienia PiS. Skąd taka atmosfera?

"Super Express" donosi o złej atmosferze wtorkowego spotkania Jarosława Kaczyńskiego i prezydenta Andrzeja Dudy. Rozmowa obu polityków podobno nie należała do łatwych i przyjemnych, zakrawać ma nawet o awanturę i konflikt. Co się stało? O co poszło?

Obrazy WTV"Publiczna napaść, nękanie". Składają zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez TarczyńskiegoCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński w poważnym konflikcie z Andrzejem Dudą?

Prezes PiS Jarosław Kaczyński we wtorek po godz. 21:30 spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Jak podaje "Super Express", rozmowa trwała zaledwie 11 minut.

Według nieoficjalnych informacji, dyskusje miały dotyczyć m.in. ustawy o rekompensacie dla mediów publicznych, którą chce zawetować prezydent, oraz innych kwestii związanych z TVP i tematu odwołania Jacka Kurskiego z funkcji prezesa stacji, co miało nie spodobać się Jarosławowi Kaczyńskiemu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tajemnicze nocne spotkanie Andrzeja Dudy z prezesem PiS. Spiskowali?
2. Samochód wpadł do Wisły, utonął. Pogotowie podjęło reanimację kierowcy, 35-latka nie żyje

Panowie nie dogadali się i w efekcie powstał konflikt oraz nerwowa atmosfera. Jarosław Kaczyński podobno rozważa nawet wycofanie poparcia dla Andrzeja Dudy w zbliżających się wyborach.

- Delikatnie mówiąc prezes wyszedł z tego spotkania bardzo zły. Traci cierpliwość. Rozważane są różne scenariusze. Łącznie z tym, że zostanie wycofane poparcie dla Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich – mówi w rozmowie z "SE" osoba z bliskiego otoczenia prezesa PiS.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kibice nie mogą uwierzyć. Znana sportsmenka obraziła Polaków. Wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko
  3. Wrocławski ksiądz: epidemia to kara za homoseksualizm. Skandaliczne kazanie
  4. Nastolatek szkalowany przez sąd za tęczowy herb miast. Paranoja i kuriozum
  5. Choć płacił składki całe życie, nie dostał emerytury. Patologia systemu
  6. Tragedia, 27 osób nie żyje, 43 zaginione, nie mieli szans. Porażające wiadomości ze świata

Źródło: Super Express

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News