Jarosław Kaczyński. Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News
Źródło: Andrzej Iwanczuk/Reporter/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Maja 2020

Policjant: Pilnowanie skrzynki Jarosława Kaczyńskiego jest moim hobby

Jarosław Kaczyński jest jedną z osób, która całe swoje życie poświęciła polityce. Jednak lider Prawa i Sprawiedliwości nie przestaje nas zaskakiwać. Tym razem odkrył u jednego z policjantów dość niecodzienne zainteresowanie.

Nietypowa interwencja policji na warszawskim Żoliborzu wywołała furorę wśród internautów. Czynności policyjne podczas protestów opozycji kojarzone są zazwyczaj z poważnymi awanturami lub zastosowaniem przymusu bezpośredniego. Jednak to nie była standardowa interwencja w wydaniu naszych funkcjonariuszy. To, co powiedział jeden z nich, wywołało uśmiech na twarzach wielu z nas. Tym razem poszło o dom oraz skrzynkę pocztową prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"Czytaj dalej

Jarosław Kaczyński: Niecodzienny powód interwencji pod domem prezesa PiS-u

Nieformalna grupa przeciwników polityki rządu postanowiła w satyryczny sposób dać upust swojej frustracji. Przedmiotem ich satyrycznego filmiku, jaki umieścili w sieci, jest niedawno zamontowana skrzynka na listy przy posesji lidera obozu rządzącego. Została ona wykorzystana do wykpienia pomysłu zorganizowania majowych wyborów prezydenckich za pomocą korespondencji. Podejście do miejsca na listy było jednoznaczne z natychmiastową reakcją ze strony policji. Słowa, które padły podczas rozmowy z funkcjonariuszami zwalają z nóg.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Do ZUS wpłynęło już o 6,4 mld zł mniej ze składek. Co z naszymi emeryturami i zasiłkami?

Jeden z policjantów w trakcie wymiany zdań z aktywistą powiedział, że pilnowanie skrzynki Jarosława Kaczyńskiego stanowi jego hobby. Dodał też, że robi to w ramach swoich obowiązków służbowych. Całe zajście z tej groteskowej sytuacji możecie zobaczyć TU. Interwencja warszawskiej policji przebiegła nie tylko spokojnie, a wręcz radośnie. Warto podkreślić, że zarówno pełniący służbę funkcjonariusze, jak i protestujący rozmowę odbyli w radosnej atmosferze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowy test na COVID-19. Wykryje infekcję, zanim chory zacznie zarażać
  2. Kasia Kowalska zagrała koncert, przyszły tłumy. Ostre słowa byłego ministra
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. Polscy hotelarze załamani. Nie otwierają hoteli mimo pozwolenia, boją się jednej rzeczy

Źródło: Wolne Media