Jarosław Kaczyński. Jan BIELECKI/East NewsŹródło: Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 3 Maja 2020

Jarosław Kaczyński próbował ukryć pewne informacje na swój temat? Napoje wysokoprocentowe i imprezy

Jarosław Kaczyński ma opinię bardzo spokojnego, poukładanego i stonowanego człowieka. Wrażenie to może jednak zupełnie zburzyć obraz prezesa wyłaniający się z biografii autorstwa Michała Krzymowskiego.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości jest dziś skupiony wyłącznie na władzy. Intrygi, strategie i negocjacje pochłonęły go całkowicie. Imprezy, życie towarzyskie są mu całkowicie obce. Z pewnością wpływ na to ma żałoba po bracie bliźniaku, jaką zdaniem jego otoczenia po dziś dzień nosi prezes.

Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życiaDonald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życiaCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński w ciągu alkoholowym

"Podczas jednej z imprez, w meloniku z napisem \'Sex instructor. First lesson free\' miał przechadzać się między tańczącymi na stołach koleżankami" - Wilk z Wall Street? Hugh Hefner? Nie, Jarosław Kaczyński. Taki opis balang z udziałem prezesa PiS znajdziemy w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" autorstwa Michała Krzymowskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Córka Kowalskiej przerwała milczenie. Szczere wyznanie
2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Życie Prezesa najbardziej obfitowało w imprezy w 1989 roku, gdy był kandydatem do Senatu z okręgu Elbląskiego: – „W dzień praca, wieczorem suto zakrapiana kolacja, rano wizyta w monopolowym i z powrotem na spotkania z mieszkańcami” – opisuje Krzymowski ten okres w życiu Kaczyńskiego – "Jarosław, który jeszcze niedawno nie wiedział, czym jest balanga, teraz sam jest w kilkutygodniowym ciągu" – czytamy dalej.

Wybory do senatu wygrał bez problemu. W nowym miejscu pracy zadomowił się błyskawicznie: - "Na Wiejskiej czuje się jak ryba w wodzie: zamawia śniadanie w restauracji, popija piwem i jedzie do Hotelu Europejskiego, do Wałęsy. (...) Wychyla koniak, drugi, trzeci... Aż padnie nieprzytomny. Puszowie (współpracownicy Wałęsy - przyp. red) nie wiedzą, co robić: posiedzenie zaraz się zaczyna, ale senator elekt nie jest w stanie ustać na nogach. Pakują go do mercedesa i na Żoliborz. Ślubowanie poczeka do kolejnej sesji" – pisze Michał Krzymowski w swojej książce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. A więc jednak. Nagle podjęto decyzję w sprawie funkcjonowania galerii handlowych, niespodziewana zmiana
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić

Źródło: Michał Krzymowski - "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego"

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News