Jarosław Kaczyński - happening. Wolne Media / screen
Źródło: Wolne Media / screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Maja 2020

Poszli pod dom Jarosława Kaczyńskiego, próbowali wrzucić "przesyłkę", wszystko nagrali. Policja zerwała się natychmiastowo

Jarosław Kaczyński wspólnie z policją padli ofiarą happeningu w wydaniu opozycyjnej grupy aktywistów. Nagrali oni próbę podrzucenia przesyłki do skrzynki pocztowej Jarosława Kaczyńskiego. Policja zareagowała w ciągu sekund.

Jarosław Kaczyński jest jedną z wielu postaci w polskiej polityce, która budzi tylko skrajne emocje. Jedni go kochają, a inni nienawidzą. Lider partii rządzącej nie raz pada ofiarą żartów na temat swojego wzrostu, braku konta w banku czy też faktu, że chciał zorganizować w Polsce wybory korespondencyjne bez posiadania skrzynki na listy. Ostatni powód do śmiechu został wykorzystany przez nieformalną grupę aktywistów do niecodziennego happeningu.

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąTomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmowąCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński: Happening opozycji pod domem posła

Dwójka działaczy znanych z licznych akcji przeciwko polskiej władzy postanowiła ponownie zamanifestować swój sprzeciw wobec działań Prawa i Sprawiedliwości - partii, której liderem jest poseł Jarosław Kaczyński. Postanowili oni nagrać satyryczny filmik, w którym wyśmiali wizję przeprowadzenia w Polsce wyborów korespondencyjnych. Za ich pomocą mielibyśmy wyłonić zwycięzcę wyścigu do pałacu prezydenckiego. Na nagraniu widzimy, jak demonstranci ubrani są w maseczki z napisami "Yebać PiS" oraz "PiS Off".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Donald Tusk ukrywał przed światem tajemnice swojej przeszłości. Porażające fakty z życia
2. Sklepy budowlane i meblarskie z nowymi zasadami działania. Wytyczne i obostrzenia, na które trzeba się przygotować

Członkowie antypisowskiej inicjatywy do skrzynki prezesa PiS-u chcieli włożyć kartki z pytaniami o wrak Tupolewa oraz słuszność tezy dotyczącej zamachu, jaki miał zdaniem Antoniego Macierewicza mieć miejsce 10.04.2010 roku. Działacze od razu zetkneli się z interwencją ze strony policji, która ochrania dom Jarosława Kaczyńskiego. Postanowili oni udaremnić próby przekazania przesyłki do głowy Prawa i Sprawiedliwości. Cała interwencja przebiegła w spokojnej atmosferze.

Filmik możecie znaleźć TU

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  3. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  4. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  5. Episkopat namawia do chodzenia do kościoła. "Można wybrać inne dni tygodnia"
  6. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach

Źródło: Wolne Media