Jarosław Kaczyński miał kilka miłości?. flickr.com/Piotr DrabikŹródło: flickr.com/Piotr Drabik
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 1 Marca 2020

Z kim spotykał się Jarosław Kaczyński? Ujawniamy jego miłość z przeszłości

Jarosław Kaczyński raczej nie kojarzy się w taki sposób ani nie słynie z romansów i miłosnych uniesień. Nie ma żadnej życiowej kobiety ani żony i mimo sędziwego wieku wciąż pozostaje kawalerem. Jednak m.in. w biograficznej książce pt. "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego", pojawiają się liczne smaczki, przesłanki i spekulacje, jakoby w przeszłości prezes PiS nie był tak zdystansowany i oziębły w stosunku do kobiet. Niektórym damom udało się podobno nawet skraść jego serce.

Jarosław Kaczyński całe swoje życie poświęcił Polsce i działalności politycznej na rzecz naszego kraju. W jego życiu nie było miejsca ani czasu na kobiety. Jednak czy na pewno zawsze tak było?

Mąż Beaty popełnił samobójstwo. Ksiądz nie chciał odprawić pogrzebu, postawił oburzający warunekMąż Beaty popełnił samobójstwo. Ksiądz nie chciał odprawić pogrzebu, postawił oburzający warunekCzytaj dalej

Jarosław Kaczyński miał kiedyś dziewczynę? I to może nawet niejedną

DZISIAJ GRZEJE: 1. Monika Olejnik jednym wpisem straciła w oczach fanów. "Nie wierzę, że pani tak napisała"
2. Mężczyzna zasnął na podłodze tramwaju. Po przyjeździe straży miejskiej okazało się, że to nie jedyne co zrobił

Prezes PiS ma na swoim koncie miłości i romanse? Niewykluczone. Wśród głosów i opinii ze strony mediów, internautów i obserwatorów życia politycznego, pojawiają się liczne domysły i plotki. Niektórzy twierdzą, że Kaczyński może być typem samotnika oraz typowego politycznego przywódcy. Człowiek, dla którego najbardziej liczy się tylko kariera i polityka. To pochłonęło go najbardziej, stąd brak czasu i zapału do zakładania rodziny, czy chociażby szukania kobiety. Może być też samolubny i drażliwy na wiele kwestii w obecności drugiej osoby. Podobno prezes PiS nie może znieść czyichś odgłosów, takich jak np. mlaskanie, siorbanie, chrupanie czy chrapanie. Sam przyznaje, że to niektóre z takich rzeczy, jakie doprowadzają go do szału i jest na nie wyczulony. Czy właśnie dlatego zdecydował się, aby wieść samotne życie, poniekąd dla świętego spokoju? Inni zaś spekulują o jego orientacji seksualnej. Może być też po prostu osobą aseksualną.

Jednak w przeszłości podobno pojawiały się kobiety u jego boku. W biograficznej książce pt. "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" sam czule wspomina niektóre relacje. Niektóre traktował ze wzajemnością jako zwykłe bliskie koleżanki czy przyjaciółki o podobnych poglądach i ideałach, do niektórych zaś mógł czuć coś więcej. Pewna kobieta miała nawet skraść jego serce, jednak zakończyło się to niepowodzeniem i twierdzi się, że to właśnie przez to niepowodzenie Kaczyński wycofał się z miłosnego życia raz na zawsze.

Podobno największą i prawdopodobnie jedyną prawdziwą miłością prezesa PiS miała być tajemnicza muzykolog. Między innymi ta relacja została opisana właśnie w biografii pt. "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego".

- Przeciwny temu związkowi był ojciec dziewczyny. Ona później wyszła za mąż, urodziła dzieci innemu mężczyźnie i została profesorem. Po latach Jarosław wspominał o tym lekko i bez emocji, ale pani Jadwiga opowiadała mi, że prezes wbrew pozorom jest wrażliwy i uczuciowy. A to była wielka miłość, zakończona bolesnym rozstaniem - czytamy w książce "Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego" autorstwa Michała Krzymowskiego.

Sugeruje się, że ową tajemniczą muzykolog miała być Anna Gruszczyńska-Ziółkowska. Obserwatorzy życia politycznego uważają, że być może kobieta miała jakieś nadzieje, ale Jarosław przez swój ciężki charakter nie potrafi utrzymywać długotrwałych relacji z drugim człowiekiem. Bywa apodyktyczny i zimny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walki
  2. Możesz dostać od 7 tys. do 53 tys. zł dotacji na remont. Wciąż czekają na wnioski
  3. Porusza się na wózku i pracuje na lotnisku. Piesek podbija serca podróżnych z całego świata
  4. Przerażony 3-latek utknął w windzie w przejściu podziemnym. Pomoc przybyła w samą porę
  5. Rydzyk wpadł w nagłą furię. "Zboczenia, wprowadzanie w nienormalność"
  6. Koronawirus w kolejnym kraju graniczącym z Polską. Reuter: pierwszy przypadek zakażenia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News