Jakimowicz nowym prowadzącym „Pytanie na śniadanie extra”
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 18 Listopada 2019

Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił

Jarosław Jakimowicz dostał pracę w mediach. Będzie teraz nową twarzą TVP - został gospodarzem programu „Pytanie na śniadanie extra”. Jak sprawdzi się w tej roli?

Aktor Jarosław Jakimowicz dołączył do prowadzących cykl „Pytanie na śniadanie extra” w TVP2. Debiut ma już za sobą. W poniedziałek 18 listopada br. po raz pierwszy sprawdził się w roli prowadzącego ten program. Cykl emitowany jest od poniedziałku do soboty, zawsze tuż po „Pytaniu na śniadanie”.

Tego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaTego nie można cenzuralnie skomentować. Publicysta Radio Maryja ujawnił dane ofiary księdza pedofilaCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz nowym ulubieńcem TVP i Antoniego Macierewicza?

Jak widać na marne nie poszło otwarte wyrażanie swoich prawicowych poglądów i wyraźne sympatyzowanie z partią rządzącą. Jakimowicz regularnie gości także w programach „#Jedziemy” i „#Jedziemydalej” w TVP Info, a dwa tygodnie temu zasłynął pewną niespodziewaną sytuacją - podbiegł i podziękował na wizji byłemu szefowi MON - Antoniemu Macierewiczowi, który właśnie skończył wywiad i wychodził ze studia programu TVP.

- Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony - powiedział podekscytowany do Macierewicza.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rozpoznajesz ich? Trwają poszukiwania polskich nacjonalistów

2. Myśliwi nie znają granic? Znaleziono żubra z odciętą głową

3. Mamy odpowiedź redakcji ws. antysemickiego i antyromskiego żartu w gazecie

4. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc

5. Czeka nas seria dramatycznych zdarzeń. Jackowski przewidział losy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów