Niewykluczone, że powstanie film o Jarosławie Jakimowiczu. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Listopada 2019

Powstanie film o Jarosławie Jakimowiczu? Nowa gwiazda TVP ujawnia

Jarosław Jakimowicz jest na tyle barwną i wybitną postacią kultury i polskiego kina, że powstanie film o nim? Aktor w rozmowie z Plejadą wyznał, że to niewykluczone.

Kariera aktorska Jarosława Jakimowicza raczej nie należy do zbyt wymarzonych. Aktor w swoim życiu nie miał za dużo szczęścia do ról, szczególnie tych głównych, i nie miał okazji wystąpić w zbyt wielu produkcjach filmowych. Jednak teraz zanosi się na poważne zmiany w tej kwestii. Być może po latach jego kariera w końcu ruszy z kopyta. Czyżby to poniekąd dzięki uściskowi dłoni Antoniego Macierewicza i wyraźnemu sympatyzowaniu obecnie rządzącej partii?

Prezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościelePrezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościeleCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz - czy to początek wielkiej kariery?

Okazuje się bowiem, że rola prowadzącego nowy cykl Pytania na śniadanie extra w TVP, to możliwe niejedyna rola, przed jaką Jakimowicz stanie w najbliższym czasie. Aktor w rozmowie z Plejadą wyznał, że dzięki rozmowie z Katarzyną Bondą, która namówiła go do napisania książki o sobie, planuje także sfilmowanie własnego życia.

- Do napisania autobiografii namówiła mnie pisarka kryminałów, Katarzyna Bonda. Powiedziała, że mam tak kolorowe i bujne życie, że powinienem najpierw napisać o nim książkę, a później nakręcić o nim film (...). Czy będzie film? Zobaczymy. Niewykluczone, że i moje życie zostanie sfilmowane - tłumaczy Jakimowicz.

Jak uważacie? Który z polskich aktorów mógłby wcielić się w rolę Jarosława Jakimowicza? A może on sam?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze

2. Duda nie był jedynym politykiem PiS, który pogratulował Viki Gabor. Na małopolską kurator spadły gromy

3. Zrozpaczona właścicielka szuka swojego pupila. Wyznaczyła bardzo wysoką nagrodę

4. Wiele osób zdążyło o niej zapomnieć. Gayga miałaby dziś 65 lat

5. Ojciec zszedł do piwnicy po ziemniaki, za nim żona, syn i babcia. Wszyscy nie żyją przez jeden błąd, który popełnia wielu z nas

6. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie