Macierewicz pochwalił Jakimowicza. Wikipedia
Źródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Listopada 2019

Macierewicz ocenia Jakimowicza. Można dostać cukrzycy

Jarosław Jakimowicz dostał niedawno nową pracę w TVP, a teraz spotkał go zaszczyt ze strony Antoniego Macierewicza. Padły słowa pochwały.

"Wybitny artysta, dziennikarz, człowiek świata sztuki" - takimi epitetami Antoni Macierewicz określił Jarosława Jakimowicza. Aktor w tym tygodniu dostał pracę w TVP - został gospodarzem programu "Pytanie na śniadanie extra" i w poniedziałek po raz pierwszy sprawdził się w roli prowadzącego. Jakimowicz regularnie gości także w programach „#Jedziemy” i „#Jedziemydalej” w TVP Info, a jakiś czas temu zasłynął pewną sytuacją - z wielkim entuzjazmem podziękował na wizji Antoniemu Macierewiczowi za zasługę dla kraju. W internecie od razu pojawiły się spekulacje, jakoby nową posadę miał zawdzięczać właśnie Macierewiczowi.

Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robiłJarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robiłCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz ulubieńcem Antoniego Macierewicza?

Były szef MON w wywiadzie dla Wirtualnej Polski stwierdził, że jakiekolwiek zarzuty pod adresem Jakimowicza i pytania o to, czy praca w TVP to zasługa Antoniego Macierewicza, są nie na miejscu.

– Ludzie, którzy mają minimum świadomości o uczciwości wzajemnej, nie zadają takich pytań. Proszę mnie zwolnić od zajmowania się sprawami, które nie są moją kompetencją – stwierdził. Jednocześnie polityk PiS pochwalił Jarosława Jakimowicza. – Pan Jakimowicz jest wybitnym artystą, dziennikarzem, człowiekiem świata sztuki. Bardzo wysoko go cenię i jestem mu bardzo wdzięczny za jego patriotyczną, polską postawę. To jest moje stanowisko – ocenił. Antoni Macierewicz nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy wzruszyły go słowa Jarosława Jakimowicza, które padły w TVP Info. – Nie udzielam takich wywiadów – powiedział w rozmowie z WP.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Niezwykły prezent dla Wodeckiego, którego nigdy nie zobaczył. Jacek Cygan nie zdążył

2. Adam Małysz nie bał się o tym mówić. Wsparł wyjątkową akcję, spadła na niego fala krytyki

3. Lara Gessler postanowiła walczyć z lękiem. Pokazała znamię na piersi

4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść

5. Czeka nas seria dramatycznych zdarzeń. Jackowski przewidział losy Roberta Lewandowskiego i jego kolegów

6. Jest wyrok więzienia za palenie w piecu niewłaściwymi materiałami. Walka ze smogiem się zaostrza