Jarosław Jakimowicz. Jan BIELECKI East News
Źródło: Jan BIELECKI East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 30 Października 2020

Jarosław Jakimowicz postanowił przerwać milczenie ws. strajkującego syna. Wszyscy będą zdumieni, słowa, które przejdą do historii?

Redaktor Jarosław Jakimowicz wyjawił, jaki ma stosunek do antyrządowych poglądów swojego syna. Chyba nikt nie spodziewał się podobnej deklaracji ze strony pracownika Telewizji Publicznej. Do jego słów odniósł się też sam Jovan Jakimowicz.

Prowadzący programu "W kontrze" słynie ze swoich prawicowych i radykalnych poglądów. Jarosław Jakimowicz zasłynął w świecie show-biznesu dzięki roli w "Młodych Wilkach". Komentatorzy polityczni mogli go poznać podczas wspólnego występu z Antonim Macierewiczem. Przypomnijmy, że podczas emisji programu "Jedziemy" aktor podszedł do byłego ministra obrony narodowej i podziękował mu za poświęcenie na rzecz Polski. Prezenter telewizyjny wreszcie otwarcie odniósł się do udziału Jovana Jakimowicza w kobiecych protestach.

Beata Pawlikowska zabrała głos ws. aborcji i dzieliła się oburzającymi Beata Pawlikowska zabrała głos ws. aborcji i dzieliła się oburzającymi "radami". W sieci natychmiast zawrzałoCzytaj dalej

Różnice między Jarosławem Jakimowiczem a Jovanem Jakimowiczem są kolosalne. Syn dziennikarza TVP prowadzi szeroko zakrojoną działalność w mediach społecznościowych. Jego ostatnie aktywności miały miejsce podczas kampanii prezydenckiej, gdy wspierał Rafała Trzaskowskiego. Jarosław Jakimowicz zaś nie ukrywa swojej sympatii, którą darzy polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wywołało to spekulacje na temat relacji między bliskimi.

Redaktor Jarosław Jakimowicz wspiera syna i akceptuje jego poglądy?

Pracownik Telewizji Polskiej w rozmowie z Faktem skomentował udział syna w prokobiecych strajkach. - Powiem pani, jak zareagowałem jako ojciec. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem tak: "Jovan, jak tam było? Czy było wszystko ok? Czy nie było jakichś niebezpiecznych sytuacji itd.?". On mi powiedział, że było wszystko ok, że było wesoło. Więc powiedziałem mu tak: "Synu, byłbym hipokrytą i byłbym ostatnim niesprawiedliwym, gdybym ci mówił teraz, co jest dobre, a co jest złe" - zdradził Jarosław Jakimowicz.

Dziennikarz zaznaczył, że jego syn jest dorosły i sam kształtuje swoje poglądy. - On jest tak wychowany, że sam decyduje, jak powinien postępować. Ja w jego wieku byłem taki sam. I teraz byłbym niesprawiedliwy, gdybym się dziwił, że on ma taki charakter buntownika. Dlatego ja to teraz muszę akceptować - deklarował dla "Faktu". Co ciekawe, Jarosław Jakimowicz wspólnie z synem doszli do porozumienia i przedstawili wspólny apel.

TVP Info: Zadziwiające sugestie w TVP Info: Zadziwiające sugestie w "Wiadomościach". Czy Polki i Polacy mają się obawiać?Czytaj dalej

Syn dziennikarza TVP nie popiera radykalnych form protestu, skierowanych pod adresem Kościoła katolickiego. Jarosław Jakimowicz zadeklarował, że prosił syna o zachowanie spokoju i bezpieczeństwa podczas protestów. - Powiedziałem mu: "Synu, błagam cię, tylko nie daj się sprowokować do tego, żeby cię ktoś podpuścił na jakieś głupie wymazywanie czegoś na murach, niszczenie jakiegoś dobra, ataków na kościół itd.". A on mi odpowiedział: "Tato, ja bym tak w życiu nie zrobił". I to jest wzruszające dla mnie, dla ojca - przytacza rozmowę z pociechą - komentował dla "Faktu".

- Wiem, że on by tak nigdy nie zrobił, bo on jest inaczej wychowany. Jemu nie o to chodzi. To jest ten bunt młodego człowieka, który jest wpisany w życie każdego z nas. A jak te bunty są ukierunkowywane, przez kogo, po co i dlaczego to już jest inna sprawa - dodawał Jarosław Jakimowicz.

DZISIAJ GRZEJE: 1."Kobieta, która potrafi zabić dziecko w łonie, na pewno może patrzeć na jego śmierć". Skandaliczne słowa b. polityk
2. Groźna bakteria w popularnym serze. Nawet co druga ciężarna po spożyciu może stracić ciążę
3. Niedziela handlowa powróci? Uwaga, niebawem wszystko może się zmienić

Krótkiego komentarza udzielił też młody zwolennik opozycyjnych ruchów. - Rozmawiałem dzisiaj z moim tatą. Wzajemnie szanujemy nasze odmienne poglądy. Teraz też ojciec akceptuje moją postawę. Zgodziliśmy się w sprawie, że niszczenie kościołów i obraza uczuć religijnych kogokolwiek to zła droga. Dlatego namawiam do tego, żeby ostudzić emocje w tej kwestii. Kościoły to nie tylko księża, ale ważne miejsca dla wielu osób - deklarował syn Jarosława Jakimowicza dla "Faktu".

Uwielbiana dziennikarka Polsatu wygrała z rakiem. Teraz usłyszała fatalną diagnozę, ma COVID-19Uwielbiana dziennikarka Polsatu wygrała z rakiem. Teraz usłyszała fatalną diagnozę, ma COVID-19Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. A jednak, cmentarze mogą być dziś otwarte. Prezydent wydał komunikat dla jednego miasta. Tysiące Polaków wstrzymało się od podróży
  2. To już oficjalne. Nowa regulacja wejdzie w życie od wtorku
  3. Wstawiła nagranie w obronie kobiet, które obiegło całą sieć. Teraz otrzymuje pogróżki, obelgi i nienawistne wiadomości o nieludzkich treściach, brak słów
  4. Żałoba w rodzinie Radia Maryja. Tadeusz Rydzyk musiał pożegnać bliską osobę
  5. Uzbrojony ksiądz-kibol puszczony wolno. Będzie mógł znowu grozić demonstrantom
  6. Kierowco, za złamanie tego przepisu grozi ci 100 tysięcy kary. Wszystko z powodu koronawirusa
  7. Złota kapusta jest prawdziwą bombą witaminową. Rozgrzewający przysmak zachwyci każdego

Źródło: [Fakt]