Jarosław Jakimowicz uważa, że krytyka jego osoby ma związek z sukcesem prowadzonego przez aktora programu.. (zdj. ilustracyjne) Facebook/Jarek JakimowiczŹródło: (zdj. ilustracyjne) Facebook/Jarek Jakimowicz
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Sierpnia 2020

Jarosław Jakimowicz uważa, że jego krytycy są zatrudnieni. Doszukuje się spisku, bo program TVP nie przypadł wszystkim do gustu?

Jarosław Jakimowicz z roli eksperta Telewizji Polskiej awansował na współprowadzącego emitowanego na antenie TVP Info programu "W kontrze". Doniesienia medialne mówią o dość imponującej oglądalności nowej produkcji telewizji publicznej, co zdaniem aktora jest powodem krytyki, która coraz częściej dotyka jego osobę.

Popularność, jaką w Telewizji Polskiej zyskał Jarosław Jakimowicz, jest zjawiskiem dość trudnym do wyjaśnienia. Przygodzie aktora z TVP Info z pewnością nie zaszkodził fakt, że jego dosadne wypowiedzi, w których nie silił się on na subtelność, niemal idealnie wpisywały się w narrację proponowaną zarówno przez publiczne media, jak i obóz Prawa i Sprawiedliwości. Popularność Jakimowicza w roli eksperta była na tyle duża, że zdecydowano się powierzyć mu funkcję współprowadzącego program "W kontrze".

TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z TVP wprowadziło widzów w błąd? Afera z "Pytanie na śniadanie", zwolnieni otwarcie komentująCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz: "Uruchomione są całe farmy trolli"

Dziennikarzowi – jak z czystej kurtuazji należałoby chyba nazwać nową rolę Jakimowicza – w studiu towarzyszy Magdalena Ogórek. Duet tyleż ciekawy, co dość kontrowersyjny przyciągnął przed telewizory imponującą ilość widzów. Nowy program publicystyczny TVP Info, jak wskazuje portal dziennik.pl, po ledwie kilkunastu dniach emisji ma notować zdecydowanie wyższe wyniki od średnich dobowych rezultatów publicznego nadawcy.

Kuriozalne pytanie w Kuriozalne pytanie w "Milionerach" za 250 tysięcy złotych. Ciężko uwierzyć, że padło na wizjiCzytaj dalej

Swoisty sukces "W kontrze" – niezależnie od tego, czy wynika z jakości produkcji, czy oczekiwania widzów na kolejne dziwaczne przekomarzanki między prowadzącymi – zaowocował wzmożonym zainteresowaniem osobą Jakimowicza, którego kariera aktorska od dłuższego czasu zdawała się nie rokować najlepiej. Zainteresowaniem na tyle wysokim, że, jak twierdzi nowy prezenter TVP Info, otrzymuje on wyrazy niechęci do swojej osoby od internetowych hejterów.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje Marek Sawicki
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Lidl szykuje wielką wyprzedaż. 80 proc. taniej kupisz nie tylko odzież

Słodko-gorzki wpis, w którym zarówno pochwalił się sukcesem programu, jak i wyżalił z okazji wysyłanych mu wiadomości, Jakimowicz opublikował na swoim Instagramie. Ze względów poznawczych słowa aktora pozostawiamy w niezmienionej formie. "Zeszły tydzień mojego życia to ok 1000 takich wiadomości. Na fb na insta na priv etc. Zeszły tydzień to artykuły na mój temat że Jakimowicz to cham, łobuz i człowiek agresywny, który starszy ludzi.,‼️ Nigdy w życiu nie wszedłem na niczyje konto, profil i sam z siebie nie napisałem nic obraźliwego ‼️ To wszystko co mi się zarzuca to reakcja ‼️ riposta ‼️ oczywiście wiem że to prowokacja, oczywiście wiem, że nie powinienem reagować. Dlaczego teraz? Bo program W KONTRZE, który prowadzę bije w oglądalności wszystkie inne w tym pasmie", czytamy na Instagramie.

I dalej: "Uruchomione są całe farmy trolli, które mnie atakują i podpuszczają. Wiem, każdy da mi radę - bądź ponad, ale ja jestem tylko człowiekiem. A to co widzicie to jedna z takich informacji od Agnieszki, ale niech Was nie zmyli imię i zdjęcie profilowe bo jak wejdziesz juz na niego to Agnieszka wygląd ma na wszystkich zdjęciach zupełnie inny. Przepraszam tych, których mogą rozczarowywać moje reakcje bo chłop dorosły jestem a daje się prowokować. Będę nad tym pracował". Całość współprowadzący program TVP Info okrasił hasztagiem "jakimowicz". Aktorowi gratulujemy zatem zmysłu do autopromocji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek
  3. Hanna Lis prosi o modlitwę. Niepokojący wpis dziennikarki o mamie
  4. Matka tragicznie zmarłego Kacperka przerwała milczenie. W sprawę ponownie angażuje się Rutkowski
  5. Mężczyzna zdemolował stoisko "Zmień Piec", bo myślał, że chodzi o płeć? Fundacja wyjaśnia
  6. Nie żyje 8 osób. Wśród ofiar matka trojga dzieci. Wstrząsające wieści ze świata

Źródło: dziennik.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!