Jarosław Jakimowicz w mocno ironiczny sposób skomentował występ w reklamie kolegi po fachu.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 22 Października 2020

"Zaraz przeczytam, że jestem podły i zazdrosny". Jarosław Jakimowicz zupełnie niespodziewanie zaatakował kolegę

Gwiazda TVP, Jarosław Jakimowicz, nie ustaje w swych staraniach, by raz po raz odnajdować swe nazwisko w nagłówkach krajowych mediów. Tym razem ekspert od wszystkiego w mocno ironiczny sposób skomentował występ w reklamie swojego kolegi po fachu. Przy okazji oberwał też Rafał Trzaskowski.

Kariera Jarosława Jakimowicza mogłaby posłużyć za materiał do filmu fabularnego opowiadającego historię mozolnej wspinaczki na szczyt szeroko pojętego show-biznesu. Po występie w "Młodych wilkach", w których wcielił się w rolę Cichego, aktor jednej roli zajmował się przede wszystkim celebryctwem, przy okazji uświetniając swą osobą takie produkcje jak choćby "Big Brother", gdzie wystąpił u boku popularnej Joli Rutowicz.

Swoje powołanie, jak się zdaje, Jakimowicz odnalazł jednak w roli eksperta, a jako platformę do swych występów wybrał Telewizję Polską.

Maryla Rodowicz ma koronawirusa? Opublikowała bardzo niepokojące zdjęcie, fani przerażeniMaryla Rodowicz ma koronawirusa? Opublikowała bardzo niepokojące zdjęcie, fani przerażeniCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz: "Jakiś tęczowy piątek teatralny, albo coś"

Cięty język celebryty, połączony z niezwykłą chęcią do komentowania wszelkich społeczno-politycznych doniesień i krytyką opozycji w naturalny sposób zrobiły z Jakimowicza gwiazdę TVP. Idealnie wpisujący się w rządową narrację aktor niezwykle szybko stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy publicznego nadawcy.

Nagroda przyszła szybko. Tak oto od kilku miesięcy mamy przyjemność oglądać gwiazdora w roli współprowadzącego emitowany w TVP Info program "W kontrze", w którym partneruje byłej kandydatce na prezydenta z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej Magdalenie Ogórek.

Wszystko się zmieni, Tesco podjęło pilną decyzję. Zacznie się 1 listopada, wielu klientów może być poważnie zawiedzionychWszystko się zmieni, Tesco podjęło pilną decyzję. Zacznie się 1 listopada, wielu klientów może być poważnie zawiedzionychCzytaj dalej

Choć sama działalność Jarosława Jakimowicza w publicznych mediach (w tym pytanie gości, jakie zwierzę futerkowe przypomina im Krzysztof Bosak, czy udawane sceny zazdrości, gdy Ogórek zwracała się do innego gościa "panie pośle kochany") dostarcza widzom niemałej rozrywki, aktor dba, by o nim pamiętano, również za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypadki wulgarnych odpowiedzi użytkownikom internetu, jak również sprawa wymiany mocno niepokojących wiadomości ze znaną ze swych ataków na środowisko LGBT polskiej olimpijki Zofii Klepackiej, nie będą zaskoczeniem dla nikogo, kto choć raz zetknął się z działalnością Jakimowicza na Instagramie. Wczoraj pisaliśmy z kolei o zabarwionym seksizmem wpisie, w którym skomentował sytuację epidemiczną w kraju. "I znowu za wszystko zapłacą faceci. Zero knajp, zero sportu, zero kumpli. A kobiety nadal z radością piorą, prasują, gotują i sprzątają! I gdzie tu sprawiedliwość?", pisał ekspert od spraw wszelakich.

Instastory Jarosława Jakimowicza.

DZISIAJ GRZEJE: 1.Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręce

2. Szykują się wielkie zmiany w godzinach dla seniorów. Apelowano o nie od początku

Tym razem postanowił odnieść się do zawodowych działań Michała Żebrowskiego. Nawiązując do niedawnej wypowiedzi aktora, w której zapewniał, że wobec epidemii znajduje się na utrzymaniu żony, Jakimowicz w ironiczny sposób skomentował występ Żebrowskiego w reklamie popularnej sieci McDonald's.

"Jak ja się cieszę, że Michał zagrał w reklamie Maka. Kolejne obostrzenia, myślę, że jeszcze długo NORMALNIE nie będzie. Myślę, że te ok. 500 tysięcy zł powinno starczyć do końca roku bez oglądania się na żonę. Oczywiście zaraz przeczytam, że jestem podły i zazdrosny", czytamy we wpisie eksperta TVP.

Jakimowicz przyznaje, że sam chętnie przyjąłby podobną propozycję, przy okazji wspominając brak empatii ze strony swojego kolegi po fachu. Nie zabrakło i pstryczka w nos dla niezaangażowanego w sprawę byłego kandydata na prezydenta Platformy Obywatelskiej. "Przyznaje, chętnie bym taką kasę zarobił a kto nie? Piszę to z myślą o tych wszystkich, którzy harują na skromne życie, żeby zanim będziemy publicznie piszczeć jak nam źle pomyśleć o nich. Nie wierzę, że przyjaciel, Prezydent Trzaskowski jakoś też tam nie pomógł, jakiś tęczowy piątek teatralny, albo coś", czytamy [pisownia oryginalna].

Wpis Jarosława Jakimowicza.

Gwiazda Telewizji Polskiej pozostaje zatem wierna swym ideałom, raz po raz atakując opozycyjnych polityków. Pozostaje nam wyrazić nadzieję, że publiczny nadawca jest dumny ze swojego prezentera.

źródło: Instagram

Tadeusz Rydzyk może mieć poważny problem? Koronawirus w jego zakonie, jest pilny komunikatTadeusz Rydzyk może mieć poważny problem? Koronawirus w jego zakonie, jest pilny komunikatCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W nocy ogłoszono najwyższy poziom zagrożenia i całkowity lockdown. Za granicą źle się dzieje
  2. Jedna, banalna czynność może zmniejszyć ryzyko zarażenia koronawirusem . Brytyjscy naukowcy apelują, aby każdy o niej pamiętał, są jednak pewne wątpliwości
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Zderzenie Audi z autobusem w Katowicach - Kto zawinił?
  6. Najlepsze ciasto bez pieczenia zrobisz w 10 minut. Potrzebujesz tylko 3 składnikI