Jarosław Jakimowicz TVP. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 20 Września 2020

Była żona Jarosława Jakimowicza przerwała milczenie. Syn ma poważny problem z poglądami ojca

Jarosław Jakimowicz, dziennikarz TVP nie rozmawia z synem o polityce? Była partnerka współpracownika Magdaleny Ogórek opowiedziała, jak wygląda relacja Jovana Jakimowicza z ojcem. Okazuje się, że mężczyźni nie mogą dojść do porozumienia.

Prowadzący programu "W kontrze" słynie ze swoich prawicowych i radykalnych poglądów. Jarosław Jakimowicz pokazał się szerszej publiczności podczas wspólnego występu z Antonim Macierewiczem. Przypomnijmy, że podczas emisji programu "Jedziemy" aktor podszedł do byłego ministra obrony narodowej i podziękował mu za poświęcenie na rzecz Polski. Gratulował też dzielnej walki o suwerenność naszego kraju. Kilka tygodni później rozpoczął współpracę z Magdaleną Ogórek. Na planie TVP Info kreują program "W kontrze".

Prowadząca Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?Czytaj dalej

Jarosław Jakimowicz, dziennikarz TVP nie może dogadać się z synem?

Aktor już wcześniej otrzymywał angaże w programach TVP. Widzowie Telewizji Polskiej najwyraźniej lubią oglądać kontrowersyjne postaci. Wszystko wskazuje na to, że nietuzinkowe połączenie Jarosława Jakimowicza i Magdaleny Ogórek wzbudziło sympatię widzów TVP Info. Wraz z rosnącą popularnością Jakimowicza, prasa zaczęła szukać informacji na temat jego życia prywatnego. Okazuje się, że syn Jarosława Jakimowicza nie poszedł w ślady swojego taty.

Okropna moda, internauci krzywdzą zwierzęta dla zabawy. Psy płaczą na filmach, a właściciele mają ubawOkropna moda, internauci krzywdzą zwierzęta dla zabawy. Psy płaczą na filmach, a właściciele mają ubawCzytaj dalej

Różnice między Jarosławem Jakimowiczem a Jovanem Jakimowiczem są kolosalne. Syn dziennikarza TVP aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. 20-latek zaangażował się też w ostanią kampanię prezydencką. Poparł wówczas Rafała Trzaskowskiego. Na platformie Instagram publikował plakaty oraz materiały propagandowe włodarza Warszawy. Jarosław Jakimowicz zaś nie ukrywa swojej sympatii, którą darzy polityków Prawa i Sprawiedliwości. Wywołało to spekulacje na temat relacji między bliskimi. Była żona współpracownika Magdaleny Ogórek powiedziała otwarcie, jak wygląda relacja między ojcem a synem.

Jarosław Jakimowicz, dziennikarz TVP nie rozmawia z synem o polityce?

Mama Jovana Jakimowicza tłumaczyła, że mężczyźni żyją w ciepłych relacjach. Nie zgadzają się jednak w podstawowych kwestiach. "Mamy wspólnego syna, który studiuje politykę w Londynie. I on miał z tym duży problem. Spytał mnie, co teraz będzie, skoro z tatą tak bardzo się różnimy. Ja mu powiedziałam: synu, mądry polityk i dobry dyplomata wie, że swoboda wypowiedzi i demokracja polega na tym, że każdy może mieć swoją wizję. Tylko idiota mówi, że drugi jest idiotą, tylko dlatego, że myśli inaczej" - deklarowała Joanna Sarapata dla redakcji "Fakt".

DZISIAJ GRZEJE: 1.Viki Gabor i jej ojciec zostali napadnięci przez grupę agresywnych mężczyzn. Dramat w rodzinie zwyciężczyni Eurowizji
2. Zauważyłeś biały nalot w słoiku z miodem? Mnóstwo osób popełnia wtedy ogromny błąd
3. Wyciekły okropne, prywatne wiadomości Jarosława Jakimowicza. Nie wytrzymał, odpowiedział bez hamulców

Jarosław Jakimowicz i Jovan Jakimowicz nie rozmawiają o polityce. Była partnerka dziennikarza TVP zadeklarowała, że mężczyźni nie mogą dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie. To, że myślimy inaczej, nie znaczy, że jesteśmy wrogami i nie pójdziemy jutro na kawę. Wymiana zdań jest podstawą dyplomacji i kultury. Powiedziałam Jovanowi, że nie ma znaczenia, jakie kto ma poglądy. Rodzina to rodzina, żadna polityka, żadna religia nie powinna ludzi rozdzielać. Jeżeli ich rozdziela, to znaczy, że są na niskim poziomie. My się szanujemy i akceptujemy" - zdradziła Joanna Sarapata w rozmowie z dziennikarzami "Faktu".

Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do rachunków możesz już doliczyć 130 zł. Wchodzi kolejna opłata
  2. Pracownicy czyścili rowy melioracyjne. Nagle natknęli się na ciało. Mężczyzna już nie żył
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: [Fakt]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News