Jarosław Jakimowicz. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Lutego 2020

"Wcześniej pisałeś do mnie jak do przyjaciela". Jakimowicz poczuł się zdradzony po programie TVP

Jarosław Jakimowicz od jakiegoś czasu wzbudza coraz większe kontrowersje. Zarzuca mu się zabieganie o względy władz Telewizji Polskiej. Zresztą, jakby nie patrzeć - skuteczne. Niedługo po tym jak aktor na wizji podziękował Antoniemu Macierewiczowi, dostał pracę w TVP.

Od tamtej pory na bieżąco komentuje wydarzenia społeczne i polityczne za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Ze względu na kontrowersje, jakie wzbudza jego relacja z TVP, coraz częściej wchodzi również w spory z innymi artystami. Tak było i tym razem. Między nim a Andrzejem Pągowskim doszło do mocnej wymiany zmian, której podstawą był inny spór - między państwowym nadawcą a Borysem Szycem.

O co lęka się Jarosław Kaczyński? Kolosalne sumy idą na jego ochronęO co lęka się Jarosław Kaczyński? Kolosalne sumy idą na jego ochronęCzytaj dalej

Aktor pojawił się w głośnym materiale Wiadomości TVP, poświęconym oscarowej wpadce Kingi Rusin. Został przedstawiony, jako osoba zmagająca się z problemem alkoholowym. Była to wyjątkowo bolesna manipulacja, biorąc pod uwagę fakt, że Szyc żyje w abstynencji od kilku lat a jego walka z nałogiem nie należała do lekkich. Przypomniał o tym w swoim głośnym wpisie.

 - Drogi Panie Sawicki z TVP! Drogie „wiadomości”...! Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Chory nie widzi, że jest chory. Ale po to ma innych wokół, żeby mu to uświadomili. Jesteście Państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć. Trzeba tylko mieć odwagę dokonać zmiany. Moja choroba to dziś moja wielka siła. Czekam, aż walniecie w swoje DNO - czytamy na profilu Szyca.

Jarosław Jakimowicz kłóci się z Andrzejem Pągowskim

Post został wielokrotnie udostępniony a wielu artystów bezpośrednio się do niego odnosiło. Wśród nich, Andrzej Pągowski.

 - To draństwo i manipulacja, a skanalizowanie niechęci i nienawiści przeciwko ludziom i tzw. "elitami" prowadzi w prostej drodze do tego, co spotkało Pawła Adamowicza. Ostrzegam Was, Panowie Redaktorzy, to się źle skończy... Szczujecie ludzi na nas tylko dlatego, że widzimy to, co ukrywacie i nie boimy się o tym mówić. Oczywiście trybunem schlebiającym był piękny i przystojny pupilek telewizji Jarek Jakimowicz, który z przyjemnością opluwa kolegów. Przykre, bo to fajny kumpel był... - napisał.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Kilka tygodni temu wybudowali plażę za 100 tys. Teraz zrównali ją z ziemią

Jarosław Jakimowicz nie pozostał obojętny na słowa swojego dawnego przyjaciela.

 - Zachowujesz się jak ostatni szmaciarz. Wcześniej pisałeś do mnie jako przyjaciela, publicznie umoralniając, ale nie było ciebie stać chociaż na rozmowę telefoniczną. W całej mojej wypowiedzi na temat Kingi nie było pół zdania o Borysie, z którym - po tym, jak Ty ostatnio jątrzyłeś - wszystko sobie wyjaśniłem i od tamtej pory nie wypowiadałem się nigdzie! Kumasz to, manipulancie? Ty, który tak brzydzi się manipulacją! Nie będziesz ty mówił, jak mam oceniać zachowanie Kingi, bo uważam, że było słabe i bez szacunku do osób z tej imprezy... Mam prawo? Masz problem, to spotkaj się ze mną, zadaj pytanie i posłuchaj, a nie zachowujesz się jak szmaciarz! - napisał na swoim Instagramie Jakimowicz.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie

2. Widzisz butelkę nad kołem swojego samochodu? Miej się na baczności, możesz być w dużym niebezpieczeństwie

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk