Jarosław Jakimowicz. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 10 Lipca 2020

Jarosław Jakimowicz znikąd powraca. Nagle odpowiedział na krytykę względem swojej osoby, ale jak?

Jarosław Jakimowicz słynie z ciętego języka. Jego wypowiedzi wielokrotnie gościły na naszym portalu. Aktor mocno wspiera obecną partię rządzącą, dzięki czemu dorobił się pracy w Pytanie na Śniadanie Extra. Zawsze pewny siebie Jakimowicz chyba jednak zwątpił w słuszność swoje drogi. Świadczyć o tym może jedna z jego wypowiedzi.

Aktor większością swoich przemyśleń dzieli się z fanami za pomocą Facebooka. Tak było i tym razem.

Poważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie byłoPoważne problemy tysięcy klientów PKO BP, znika ważna usługa. Takiej sytuacji jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Jarosław Jakimowicz zwątpił w siebie?

Niepokojący wpis pojawił się na Facebooku w czwartek - Setki publicznych pouczeń od wszystkich. Ok może ja się mylę, ale co powoduje, że Wy jesteście tak pewni, że to Wy macie rację? - napisał aktor znany głównie z swojej roli w filmie "Młode Wilki", który miał premierę 25 lat temu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła

Zazwyczaj Jarosław Jakimowicz jest dużo bardziej pewny siebie. Tak było między innymi gdy ostatnio przywrócono jego konto po dwumiesięcznej blokadzie spowodowanej wulgarnymi wpisami pod adresem jednej z internautek. Po skończeniu kary Jakimowicz wrócił do serwisu w typowym dla siebie stylu - Po 60 dniach bana na wszystkich kontach fb za wymianę zdań z pewną otyłą panią jestem z powrotem - napisał, opatrując całość emotikonką przedstawiającą świński nos.

Wcześniej, w opisie do screena rozmowy oraz zdjęcia kobiety napisał wulgarny komentarz dotyczący jej wagi - Ta gruba dama zapomnialaby pewnie zamieścić co do mnie pierwsza napisała tak więc proszę jest i skan. Ja nie wlazlem nigdy sam pierwszy komuś profil kogoś i mu nie ublizałem, ale jak ktoś ma ochotę na taką zabawę to taka będzie moja reakcja. Przez ostatni rok setki takich kasztanőw do mnie tak pisze, ale czy serio teraz jest na to moment? Na taką frustrację? Ku... ludzie umierają ogólny popłoch bo jest słabo a jej się przypomniało. Więcej chipsów Pani Aniu! - napisała gwiazda TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd
  2. Wąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomoc
  3. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
  4. Zaskakujące informacje tuż przed drugą turą wyborów, chodzi o Wiadomości TVP. Jest ważny haczyk
  5. Znamy majątek Stanisława Piotrowicza. Jego oświadczenie może zaskakiwać
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem

Źródło: Facebook | Jarosław Jakimowicz

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News