Jarosław Jakimowicz gra. twitter.com/poselTTrelaŹródło: twitter.com/poselTTrela
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 8 Stycznia 2021

Niespodziewanie Jakimowicz wziął gitarę, w tle leciała muzyka. Ogórek zaczęła tańczyć, wszystko na wizji "W Kontrze"

Jarosław Jakimowicz i Magdalena Ogórek to prowadzący publicystycznego programu "W tyle wizji" TVP Info. Widzowie jednego z ostatnich odcinków musieli być zaskoczeni, gdy w pewnym momencie prowadzący chwycił za gitarę, a w tańcu towarzyszyła mu nawet gospodyni show.

"Chłopiec z gitarą byłby dla mnie parą" śpiewała przed laty Karin Stanek. Czy wokalistka byłaby w stanie sobie jednak wyobrazić występ Jarosława Jakimowicza? 

Jarosław Jakimowicz wkracza na scenę 

Jarosław Jakimowicz już od kilku miesięcy jest jedną z największych gwiazd TVP Info. Początkowo pełniący rolę specjalisty w programie Michała Rachonia, szybko zyskał sobie sympatię włodarzy stacji, którzy powierzyli mu prowadzenie swojego własnego show. 

Celebryta znany jest głównie ze swojego występu w piątej edycji "Big Brothera", którą z resztą wygrał, pozostawiając w tle m.in. Marcina Najmana i Jolę Rutowicz. Zagrał również w kilku filmach, z czego najpopularniejszy powstał w połowie lat 90. 

Pilna konferencja ministra edukacji wreszcie się odbyła. Najnowsze informacje ws. powrotu dzieci do szkółPilna konferencja ministra edukacji wreszcie się odbyła. Najnowsze informacje ws. powrotu dzieci do szkółCzytaj dalej

Rozpoznawalność showmana oraz jego "obycie" z kamerą, z pewnością skłoniły telewizję publiczną do podjęcia współpracy z prezenterem, a dziś cieszyć możemy się jego występami w publicystycznym programie "W tyle wizji", który współprowadzi wraz z byłą kandydatką SLD na prezydenta, Magdaleną Ogórek

Prowadzący program już nie raz potrafili zaskakiwać widzów swoimi wypowiedziami; nikt zapewne nie spodziewał się pokazu tanecznego, jaki nastąpi podczas show, które przecież z definicji nie jest typowo rozrywkowe. 

Jakimowicz gra przebój Modern Talking, Ogórek tańczy 

Tuż po wzajemnym przedstawieniu się widzom w programie "W tyle wizji" doszło do nieoczekiwanej sceny. Do stojących na podeście gospodarzy, podszedł mężczyzna z obsługi i podał Jarosławowi Jakimowiczowi gitarę elektryczną. Magdalena Ogórek próbowała wyglądać na zaskoczoną. 

- O, przesyłka z Łodzi dotarła! Reżyserka, proszę jakąś muzyczkę! - powiedział Jarosław Jakimowicz i już wkrótce uszu widzów dobiegły znane dźwięki z popularnego utworu zespołu Modern Talking

Brak gitary pośród instrumentów uczestniczących w nagraniu "You're my heart, you're my soul" nie przeszkodziły gospodarzowi "W tyle wizji", by wyginać się z instrumentem na lewo i prawo. Nie wadził również oczywiście fakt, że sprzęt nie był podłączony. 

Żywa muzyka dobiegająca z głośników w studio nie pozostawiła Magdaleny Ogórek obojętną. Prowadząca zaczęła wykonywać krzepkie ruchy, tańcząc w rytm przeboju śpiewanego przez Thomasa Andersa

(...) cyrkowy występ za Wasze 2 mld zł - skomentował występ na Twitterze poseł Lewicy Tomasz Trela -  Z tym też trzeba zrobić porządek! - zapowiedział. 

(Zdjęcie wyróżniające przedstawia screen fragmentu programu "W tyle wizji" TVP Info, zamieszczonego przez Tomasza Trelę na Twitterze - twitter.com/poselTTrela)

Źródło: twitter.com/poselTTrela

Artykuły polecane przez redakcję WTV: